Terhelt Terkel

Terhelt Terkel

Terkel i knibe
Videók

Végy egy göndör hajú, pattanásos tizenhét éves tinédzsert, adj hozzá fogszabályzót, és egy hihetetlenül idegesítõ kishúgot. Legyen az anyja láncdohányos, az apja depressziós. Terkel ugyanis itt tart most. És ezen kívül egy csúnya, kövér csaj szerelmes lett belé, majd öngyilkosságot követett el miatta. Aztán már nyugodtan röhöghetünk kínunkban, mert a bajok még csak most kezdõdnek. Terkel halálos fenyegetést kap. Csak egyvalaki segíthet rajta: a csinos, fiatal és idealista új tanár bácsi, aki a jövõ héten kirándulni viszi az osztályt. Ebbõl még baj lehet. Az õrült dán, 3D animációval készült vígjáték szigorúan erõs idegzetű, fekete humorért élõ-haló nézõknek való.… Több

Ország: Dánia
Premier (HU): 2006.12.07.

2019.07.30 Ms. Akárki

Undorító volt sokszor de megvolt a maga stílusa mint mondjuk egy Rick és Morty résznek. Persze nem gyerekek a célközönség hálisten. Debil humor és megdöbbentően jól leköti a néző figyelmét. Az animáció bűnronda, de mivel több mint 10 éves, ez megbocsáltható.

2017.11.13 Zsceeeka

Imádtuk! De persze (ahogyan a másik hozzászóló is mondja), egyáltalán nem gyereknek való. Többször ledöbbentem rajta mennyire beteg kis valami ez, és szomorú is volt néhol. Érdekességként én azért mindenkinek ajánlom.

2016.10.17 Szilvi Szilasi

Én imádtam :D Nem gyereknek való, nyilván.

A film összbevétele 10 579 dollár volt (imdb.com).

Az új tanár, Gunner az egyetlen, aki nem jelenik meg Terkel rémálmaiban. Ennek az az oka, hogy ő az egyetlen, akiben megbízik. Szerző: dulkap

Dánia első egész estés, teljes egészében számítógépes animációval készített filmje. Szerző: dulkap