A rettegés vonata

A rettegés vonata

Terror Train

Egy csapat friss diplomás egy vonaton ünnepli sikerét, ám egy gyilkos prédaként tekint rájuk.

(mamiéstöti2)

Forgatókönyvíró: T.Y. Drake, Daniel Grodnik, Judith Rascoe
Ország: Kanada
Premier: 1980.10.03.

2020.08.08 Kóborló

Bulivonat, ami halálvonattá válik

Régóta szemezgettem már ezzel a filmmel, de valahogy mindig elnapoltam a megtekintését, pedig igazán sokszor olvastam már, hogy a 80-as években gyártott jobb slasher horrorfilmek közé tartozik. Nos, ahány ember, annyi fajta megítélése lehet egy filmn... Teljes kritika

2015.02.24 tamas84

Egy film, ami gyógyír az álmatlanságra...hála érte!

2017.01.31 gandalf01

Jamie Lee Curtis borzalmas frizurával és pofalemezzel megy egy vonaton néhány idiótával és David Copperfielddel. Unalmas, amatőr alkotás, ami még a nyolcvanas években sem rúghatott labdába.

A film költségvetése 3,5 millió dollár volt, és közel 8 millió dollár bevételt hozott a mozipénztáraknál.Szerző: Kóborló

A film szerepel a legrosszabb filmek gyűjteményében, amit a híres filmkritikus, Roger Ebert hozott létre.Szerző: Kóborló

A film rendezését felajánlották Paul Lynch-nek, de elutasította a felkérést.Szerző: Kóborló

Roger Spottiswoode-nak ez volt az első rendezése.Szerző: Kóborló

Egy interjú során a Kennyt alakító Derek McKinnon elárulta, hogy tulajdonképpen nem is akart szerepelni a filmben, csak az egyik barátját kísérte el az egyik meghallgatásra.Szerző: Kóborló