Addams Family – A galád család

The Addams Family

Artsomnia
2019/10/30

Az Addams Family – A galád család könnyed szórakozást jelent a stílus és maga a család kedvelőinek. A karakterekhez hű feldolgozás morbid humora mögé jelentést is sűrített, így a kacajok mellett a tudatos néző el is gondolkodhat üzenetén. Több

Supernatural Movies
2019/10/30

Generációs különbségek-Addams family-A galád család
A gyerekek maradéktalanul élvezni fogják a látottakat, hiszen ez a generáció valószínűleg először fog Addamsékkel találkozni. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Jószomszédi iszony
Hatalmas ziccert vágtak kapufára a készítők, amit kizárólag abban az esetben válasszatok időtöltésnek, ha a gyerkőc már oda-vissza fújja a Disney klasszikusokat és a Youtube bugyrait, de akkor is inkább egy diavetítést javasolnék otthon, a négy fal közt. Több

Vox.hu
2019/11/06

Már csak egy kívül-belül tisztességesebb film kellett volna hozzá, s máris örömmel üdvözöltük volna több mint 80 éve körberajongott, halálian dilis kedvenceinket ebben a formában is. Több

Creepyshake.com
2019/11/07

Gyermekeink jól fogják érezni magukat a mozi sötétjében, hiszen ők a film valódi célközönsége. Nekünk, felnőtteknek már más fantáziavilágot kell találnunk, ha hasonló élményt szeretnénk átélni… Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!