Addams Family – A galád család

The Addams Family

2024.04.26 Krisz

Egy kegyetlenül mellément próbálkozás. Meg sem közelíti az eredeti művek színvonalát. Mondjuk, ez rohadt nehéz is lett volna. Így nem kell ezt elvárni tőle, de azért hasonlíthatott volna hangulatában az eredeti mesterműhöz. Nem pedig klisés elemeket ... Több

A karakterek kissé gyengére sikerültek, de annyira imádom az eredetit, hogy ezt is egy csillaggal feljebb pontoztam. Természetesen a mozifilmek mindent visznek. Élveztem, de sok hibája van.

2022.08.23 JRD

Napi cukiság, de mégis csalódás. Egy Addams Family-től sokkal többet várunk el. Kikapcsnak jó. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.11.17 Timon Nézhetetlen

Ez a legrosszabb rajzfilmek-listámon rajta van egy ideje.Mostanában azt véltem észrevenni,hogy korábbi évekhez képest az animációs filmek egyre progresszívabbak,ami szerintem jó,de az,hogy ,,túlzottan" modernizálják,és a mese-kategória határait átlépdelik,az nekem ebben sajnos nagyon nem tetszett.

2019.12.01 Ms. Akárki

A klasszikus film mindent visz még ma is, de ez a gagyicska animációs mese elég unalmas volt sajnos. Ha több felnőtteknek szóló poén lett volna benne akkor sokkal élvezhetőbb is lehetett volna. Nomeg ha nem ilyen csúnya az animáció. Egyszernézős max.

2020.10.26 Félix

Az 1991-es tuti jobb

Én az apukámmal láttam ezt a filmet még tavaly. Szerintem megérte, hogy megnézzem, még akkor is, ha a karakterek kicsit bénákra sikeredtek, főleg az apa. Egyszer kellemes szórakozást nyújt, de többször már valószínűleg, azaz 95%-ra nem. Hát... jó ez a film, de az 1991-es filmnek a nyomába se ér.

2020.03.30 BoBamburg

Hát egy-két jó poén elvétve előfordul a filmben, de amúgy egy kimondottan gyengére sikerült feldolgozás. A grafika pedig pont olyan, mintha kb 10 évvel ezelőtt készült volna, úgyhogy túl sok pozitívum nem szól a film mellett.

2021.05.25 n,n,n

Csalódás...

Csalódtam ebben a filmben. Az eredetit nagyon szeretem, és ezért egy csillaggal pontozom. Max. egyszernézős, többször már rohadt kellemetlen. Nyomába se ér az eredetinek.

2021.04.16 Máki

Nem értem, miért húzták le annyira le ezt a filmet, szerintem semmivel nem élvezhetőbb a régi. Azzal én is egyetértek, hogy lehetett volna több poén is, de elfogadom. Nekem tetszett.

2019.11.28 Hajrakte

Vegyesek voltak a vélemények,kíváncsi voltam melyik táborba fogok kerülni, hát igazából az arany középutat választottam :D Volt néhány jó poén, de semmi több, egy tipikus idei animáció volt amire nagy valószínűséggel nen sokáig fogok emlékezni ????

2021.04.27 RADD

Ez most komolyan gondolták, vagy csak viccnek szánták az egészet? Ez film, mese? Most láttam nem rég, de még most se tudom hova tenni. A karakterek ultra gagyik, ahogy az egész is az. A poén, ha előfordul egy pár, de ennyi, és se több, se kevesebb. N... Több

2019.10.12 kasztni

Ha animációs filmként próbálom értékelni, azt mondom, ok, közepesre sikerült, és lehet, hogy az új generációnak, akik nem ismerik a régi filmet, még be is jön. Na de nekem, régi Addams Family rajongónak óriási csalódás volt, egyszerűen értetlenkedve fogom a fejemet, miért kell minden régi klasszikust így elszúrni.

2019.11.02 Dada

Nem vártam sokat ettől az animációtól, maga a technika nem is annyira jött be, de a sztorija egész jóra sikeredett. A karakterek eredeti jellemvonásai azok, amelyek igazán hiányoztak nekem ebből a produkcióból, de mindezeket leszámítva, igazán szórakoztató az egész.

2020.02.27 Ákos Varga Nézhetetlen

Ez nem tudom mi. Film? Animáció? Ilyen dedós szintű karaktereket rajzolni, nem is értem kinek szánták, mert a karakterek rajzolata olyan 3-5 éves szintnek tetszhet. Szörnyű az egész.