Angry Birds 2 - A film

The Angry Birds Movie 2

2024.04.29 Krisz

Ez annyival jobb, mint az első, hogy sokkal jobb poénok vannak benne, és ezen már ténylegesen tudtam röhögni.

2019.08.11 Ms. Akárki

Cselekményleírást tartalmaz...........HÁT ÉN EZT IMÁDTAM. Nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. Nem is terveztem megnézni, de végül MozICom-tól kaptam rá jegyeket és megnéztük. Sokszor sírtam rajta a röhögéstől. Pedig az előzetes alapján azt... Több

2020.05.18 Norbert93

Dühös/táncos madárkák

Hozzá ugyanazt a könnyed, gyerekesen szórakoztató szintet, mint az első rész. Mondanivalóra itt sem kell számítani, ebből a telefonos játékból kiinduló koncepcióban sajnos nincs is több. Igazság szerint az eleinte még szellemesnek vagy inkább már jól beváltnak tűnő betétdalok még eltalálták a hangulatot, de egy idő után már túlzóan sablonosnak vagy még inkább idegesítőnek találtam, hogy gyakorlatilag percenként megszólalt valamelyik retro sláger, történjen bármilyen jellegtelen esemény mindig meg kellett egy fülbemászó zene refrénje. Jobban átgondolva a film nem igazán szól semmiről és nem is igazán akar mutatni semmit sem, de amit összehozott az egy könnyű, agyzsibbadós, munka utáni vagy lefekvős kikapcsolódáshoz bőven elegendő.

2020.04.02 BoBamburg Nézhetetlen

Az egy is borzalmas volt, de ez csak akkor jutott eszembe sajnos, amikor már elkezdtem a második részt is nézni. Pedig jó lett volna időben kapcsolni és 1 másodpercet se szánni erre a filmre. Mert ez legjobb szívvel is nezhetetlen. És ha ez nem volna elég, a magyar szinkron is rátesz egy hatalmas lapáttal.

2020.11.10 Félix

Folytatás

Élveztem az első részt, gondoltam, lássuk, milyen a 2. rész. Ez most nem annyira tetszett, mint az előző. Hogy ne legyünk az Angry Birds 2-vel túlságosan szigorúak, azt se mondhatom rá, hogy nézhetetlen. Ahogy elnézem, ez menőbb akart lenni, mint az 1. rész. Sikerült is. Csak valamennyivel. A legjobb barátommal néztük meg ezt a filmet. (Tulajdonképpen mese, nem?) A barátom arcán azt láttam, hogy jobban tetszik neki, pedig csak 7 hónap volt köztünk. Na mindegy. Rossz volt az 1. részhez képest, de jó volt a 2019-es Addams Familyhez képest. Nézzétek meg, ha van kedvetek!

2020.11.17 lexyusz

Miután rájöttem arra, hogy van az Angry Birds mesének 2. része, meg is néztem azon nyomban a párommal, és azt kell mondanom, hogy nem csalódtam benne. Ugyanúgy élveztem, mint az első részt, tele volt vicces jelenetekkel, amik miatt szakadtunk a nevet... Több

2020.01.04 idanka

Imádni való, aranyos és szerintem a technológia sokat fejlődött!

2021.05.25 n,n,n

Nem rossz kis mese. Aranyos, tele fergeteges poénokkal. A 7 éves unokaöcsém imádta.

2019.08.03 kasztni

A gyerekekkel együtt tűkön ülve vártam a folytatást, és hát nagyon megérte, nagyszerű lett. Minden korosztály számára szórakoztató, az előző részekhez hasonlóan ez is nagyon jópofa történet lett.

2019.08.08 tomtom

Annyira nem nyűgözött le, de nem rossz. Néhány poénját erőltetettnek éreztem, csak egy sima ok, ezt is láttam érzés maradt bennem a megnézése után. Az előző részei jobban tetszettek.

2020.11.21 Karoly Kiss

Madarak és malacok - örök ellenségek!

Tetszett, hogy jöttek új szereplők, tetszett, hogy visszatért a 3 madár, Piros, Bomba, illetve Chuck. Szinte semmi nem hiányzik ebből a filmből. Van benne izgalom, móka, humor. Egy fiatal gyerek is élvezni fogja. Ajánlom.

2020.03.02 Goldy Nézhetetlen

Lehet, hogy velem van a hiba, de ez szerintem nem aranyos volt, hanem inkább kellemetlen. A poénok laposak, akár csak a sztori. Nagy részben csak a baromság észlelhető benne, ugyanakkor van egy kevés mondanivalója is, de valójában csak hülye módon fe... Több

2019.08.07 ruman666

Csodálatosan aranyos mese, ami éppen ideális egy közös, családi mozizáshoz. Igaz, hogy a mondanivaló nem épp egy mélyen szántó dolog, de ettől függetlenül remek szórakozást tud nyújtani a mese kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Az animáció szerintem jól néz ki, és bízom benne, hogy nem fog még egyhamar rajta az idő.

2019.08.09 tbelina29

Oké, hát nem tagadom, nekem az előző rész nagyon bejött, csak épp nem értem, miért kellett erről még egy bőrt lehúzni. Aranyos és jópofa a folytatás is, csak épp tipikusan a már kimerült alapkoncepció hibájába esik, a mese pedig alapból nem kelti fel az ember érdeklődését, szerintem.