A nagy dobás

The Big Short

2016.08.24 GaraiV

Csalódás volt a film. Túlságosan dokumentumfilm jellegű, száraz film. Emiatt nem kötött le, nem igazán kelti fel az érdeklődést. Túlságosan szakmai, nincs benne egy konkrét érdekes sztori.

2016.11.04 Kristofalmos

Ki gondolta volna,hogy a Taplógáz és a Pancser police rendezője fog egy ennyire okos filmet készíteni a 2008-as gazdasági világválságról.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Akit szakmailag nem érdekel igazán a téma, annak unalmas és túl száraz lehet ez a film. Túlságosan dokumentumfilm jellegű. A színész főszereplő nekem nem tetszett, úgy éreztem nem illik ehhez a karakterhez amit alakít.

2016.02.05 n_beni93

Humor és a gazdaság veleje? Remek párosítás és azon túl, hogy egy átlagnéző nem érti a filmet mégis megprbálja megértetni egészen addig, hogy elhiszed h érted is és totál benne vagy. Szerintem zseniálisan jó film lett. Ahhoz képest, hogy minden másod... Több

2016.03.11 thomino

Na, ilyet sem láttunk még, a világgazdasági válság sztorija a humor felől? Működik, az már biztos!

2017.09.08 petra013

Szerintem nagyon jól össze van rakva, sok az adat és a szakszavak, szóval ha valaki nincs otthon a témájában akkor nehezebb megérteni, de többször is újra tudnám nézni, nekem tetszett. Főleg hogy igaz történetes film.

2016.06.21 szamo

Egy jól összeszedett, tanulságos, érdekes filmhez volt szerencsém. Mindenképp pozitívumként emelném ki, hogy próbálták elmagyarázni a szakszavakat, mi mit jelent a tőzsdében. A többi filmben általában ezt leszarják, és aki ért hozzá valamennyit az tu... Több

2016.02.08 Teodox

Éppen aktuális a téma felvetése. Szerintem egy érdekes és kicsikét elgondolkodtató film! Érezhetően átjön a mondanivaló.

2016.04.25 Macko

A sztori, illetve az igaz történeten alapuló téma valóban jó választás, de egy hétköznapi ember részére túl száraz és szakmai a téma. Kicsit lehetne regényesebb és izgalmasabb, mint leíró.

2016.06.07 Pillcsi29

A film első perceiben még érdekelt,kitartóan figyeltem,aztán ahogy bonyolódtak a szálak és az ok okozati összefüggések egyszer csak elvesztettem a fonalat.A párbeszédek mondjuk kellően pörgősek és itt-ott még egész ütős poénok is akadnak.Csak azoknak tudom ajánlani, akik tényleg otthonosan mozognak a pénzvilágban.