Dr. Halál

Dr. Halál

The Dentist

Egy sikeres és elismert fogorvos szörnyű ámokfutásba kezd, amikor rájön, hogy felesége megcsalja őt.

(csd)

Premier: 1996.06.01.

2024.03.09 Interfectorem Sabnock

Egy trash film, aminek sok értelme nincsen!

Valamikor jó 25 évvel ezelőtt néztem meg még VHS-en ezt a filmet, és akkor inkább nevettem rajta, mint izgultam és borzongtam rajta! Most nosztalgiáztam egy kicsit, de mit mondjak? Talán még idegesítőbb, és rosszabbnak tűnt, mint akkoriban. Brian Yuz... Teljes kritika

2020.07.23 BoBamburg

Tipikus egyszer nézős '90-es horror. Nagy baj nincs vele, de semmi újat vagy érdekeset nem tud mutatni, a kor brazil szappanoperáit idéző képi világot pedig nagyon nem tudom hova rakni :D

2015.02.05 kasztni

Na, oké, ez a film egy igazi rémálom, minden szempontból. Nem tudom, kinek az agyából pattant ki eredetileg, de szerintem nagyon eltalálták, mitől retteg a legtöbb ember. Ennek ellenére mégsem egy jó film, mivel a frázis puffogtatáson kívül mást nem ... Több

2018.01.12 Lowcash

Szerintem a képi világa abszolút egy banánhéj, amin elcsúszik a film. Nagyon giccsesre sikeredett, és bár az alakítások nem rosszak, maga az alapötlet eléggé gagyi. Sajnos így egy percig sem tudtam igazán komolyan venni a filmet.

A valóban élt sorozatgyilkos fogorvos, Glennon Engleman (1928–1999) rémtettei adták az ötletet a film elkészítéséhez.Szerző: dulkap

(2018. 03. 05.)
Ez a film egy merő iszonyat, bár a címe alapján sem vártam tőle túl sokat. Több

(2021. 03. 12.)
Megvan már az időpontod a következő vizsgálatra? Mondd le gyorsan!
A Fülöp-szigeteki direktor, Brian Yuzna számos, elsősorban "gagyiságukról" emlékezetes horrorfilmmel ajándékozta meg a műfaj fanatikusait. Nem is gondolnánk, hányan rajonganak az efféle trash-filmekért. Többek között én is. Több