A svindler

The Hustler

2023.02.07 uniterra

Suspense és dráma. Vártam a tragédiát, csak nem tudtam a hogyanra rájönni. Eleinte lassú, már-már unalmas, de amint megismerkedik a „barátnővel”, máris sokkal jobb lesz. Paul Newman remekelt. Csak ajánlani tudom.

2017.09.13 Deku

Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam. Sajnos nagy áttörést hiába vártam volna tőle nem lett semmi ilyen benne.

2015.10.23 Mano35

Ma is időtálló klasszikus dráma profi színészi alakítással. Akár többszöri nézésrr is leköti az embert. Komoly tartalmas és elgondolkoztatóklasszikus film.

2015.10.21 kasztni

Paul Newman nagyot alakít a filmben, de egyébként annyira nem tetszett, nagyon vontatott volt a számomra a cselekmény, nem tudott annyira lekötni, mint amennyire vártam. Persze megértem, hogy akkoriban ilyenek voltak a filmkészítési szokások, de akkor sem volt számomra az igazi.

2015.09.21 necum

Tetszett, ahogy fokozatosan kibontakozik a főszereplő "tragédiája". Ehhez a kiváló színészi játék is hozzátartozott, de nekem az egész film tetszett, a rendezés is, minden. Plusz nagyszerű hangulatot tudott teremteni, amihez persze hozzájárul maga a tény is, hogy ez a film sem bizony ma készült.