A kis vámpír

The Little Vampire 3D

2019.07.29 Ms. Akárki

Egyszernézős mese. Elég sablonos romantikus gyerekmese. Az animáció kifejezetten tetszett. Kár hogy nem voltak felnőtteket célzó poénok is, úgy mozikban is jobban teljesített volna.

2019.07.09 HercegPeter

Egyszerű gyerekmese egy kevés Hotel Transylvania beütéssel. Valószínűleg annak a farvizén szerettek volna egy kis bevételt összekaparni. Szombat reggeli mesematiné műsorába való és nem a moziba. Gyerekeknek való csak, a felnőtteknek nem igazán élvezetes. Az Imdb-s értékelés közelebb áll a valósághoz, mint az itteni.

2017.10.19 KingPin

Hát nem is tudom, mit mondhatnék, Hotel Transylvania koppintásnak igen gyenge lett. Márpedig egész egyértelmű a hasonlóság. Nekem ez a fajta animáció és karakterrajzolás nem igazán fekszik, és maga a film sem jött be igazán.

2017.10.20 WaldyxMan

Szerintem elképesztően aranyos mese, ami akár a tinik érdeklődését is felkeltheti. Én legalábbis nagyon élveztem, igaz, hogy nem annyira humoros, mint vártam. Inkább az érzelmekről szól.

2018.10.17 Gwen_mot

Kövezzetek meg, de szerintem az animációs technika egy kissé idejétmúlt. Ez már szinte a Shreknél lecsengett, és számomra már szinte zavaró volt a karakterek nem éppen természetes mozgása. Ennek ellenére szerintem egyszer simán meglehet nézni.

2017.10.15 MattesBarca

Teljesen átlagos, kicsit inkább tévés animáció látszatát keltő film, ami nálam nem feltétlenül éri meg a mozijegyet árát, de ez most mindegy. A fiatalabb korosztály biztosan élvezni fogja, illetve élvezi, ezt tudom tanúsítani, de ha a saját szórakoztatásod miatt mennél, ezt most ki is hagyhatod.