A Mitchellék a gépek ellen

The Mitchells vs. the Machines

2022.03.07 HEROES OF THE DAY 2

Nekem nem jött át. Soha nem jöttek be a robotos mesék/messfilmek/filmek, de tényleg ez édeskevés volt

2022.01.24 Artemisia

a nap véleménye

Mitchellék az unalom ellen

A Derült égből fasírt és a Pókember: Irány a Pókverzum! producereinek filmje egy robotapokalipszis kellős közepén igyekszik áthidalni a generációs szakadékokat. A mesterséges intelligenciák kollektív öntudatra ébredése és a családon belüli széthúzás ... Teljes kritika

2021.05.03 KCintia

Nagyon jó!

Nem tudom , hogy ki mit gondol, de én nagyon régóta vártam már egy olyan mesét, ami után felkelek a kanapéról, és azt mondom: igen, megérte. Na ez a mese végre ilyen volt. A kinézet maximálisan frankó, a karakterek kedvelhetők, a kutya pedig egyenesen imádnivaló. Úgy érzem, hogy ezt még többször meg fogom nézni.

2021.10.29 Ms. Akárki

Imádnivaló családi mese, melyet az egész család végignevet. Nagyon szerethető volt az egész. Már nagyin hiányzott idén egy ilyen mese.

2021.05.04 Eastern79

a nap véleménye

Szürreális mestermű

A Sony legújabb meséje egy szívet melengető pillanatokkal teli családi történet, ami olyan, mintha Salvador Dali összemixelte volna a Tron látványvilágát a mangákkal és a sitcomokkal, mindezt megfejelve nagy adag társadalomkritikával, finom humorral és lenyűgöző képi világgal. Az pedig csak hab a tortán, hogy a világot egy olyan ronda kutya menti meg, akiről nehéz eldönteni, hogy nem malac-e, esetleg egy vekni kenyér. Tökéletes kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak.

2021.05.05 hp

Ez egyszerűen zseniális volt. Friss és kreatív, humoros és elgondolkodtató, látványos és szívhez szóló. Ódákat lehetne zengeni róla, de most inkább bele sem kezdek, egyszerűen csak nézzétek meg, nem fogjátok megbánni. Csillagos ötös filmélmény, minden elismerésem az alkotóknak.

2021.04.30 Rea387147

Véleményem szerint ez egy nagyon aranyos, vicces és családias animációs film lett. Az alkotók kitettek magukért. A film azt is bemutatja nekünk, hogy részben miről is szól a család. Nagyon szerethető animációs film lett, személy szerint nekem irtóra ... Több

2022.03.05 BoBamburg

Annyira nem fogott meg, mint amennyire dicsérték nekem mások, de tény, hogy a mostanában megjelent animációs filmek jól sikerült táborát erősíti. Semmi extra, de tök kellemesen leköti a nézőt és egész humoros és szerethető.

2021.10.26 Spidey

A Netflix egyik legjobb animációs meséje. Látszik a stílusán, hogy a Pókverzum alkotóinak tolla is belelógott. Nagyon sokat hozzátett a látvány és a képregényszerű montázsok a mese hangulatához. A kiskutya meg külön rajongókat érdemel. :D

2022.01.30 Bakugan

Az alkotóktól elvárt gyönyörű animációt megkaptuk, viszont a sztori egyszerűen siralmasan sablonos. Ha a kis mopsz nem lett volna benne, lehet, hogy fele ennyire sem tetszett volna.

2021.05.05 gabeesz1

Imádnivaló, a Klaus óta nem láttam ennyire jó és szórakoztató animációs filmet. Le a kalappal!

2021.04.30 Szabolcs388063

Vicces, jópofa film. Az utolsó 5 percért kár volt, ahol ugye bele kellett erőltetni, hogy a főszereplő lány leszbikus.

2021.07.18 G.Noir

Néhol kicsit túltolják benne a mémeket, amik miatt az első 5 perc után majdnem kikapcsoltam, de végül adtam neki még 5 percet, és nem bántam meg. Alapvetően kreatívnak, látványosnak és ötletesnek bizonyult. Számomra pozitív csalódás volt.