Aznap éjjel

The Night Of

2024.03.22 MP170506

Nagyon jó sorozat. Inkább a drámára épít, és arra, hogy hogyan változtatja meg Nazt ez az egész történés. A lezárás is jól sikerült, nem tudtuk meg végül is, hogy mi történt, csak a sejtés maradt.

2019.06.22 petraszab

a nap véleménye

Aznap éjjel, amikor minden megváltozott

Az általam ismert felkapott minisorozatokat kenterbe veri. Brutálisan jó a története. Én az olyan sorozatokat szeretem, amelyek meg tudnak érinteni és érzelmeket kiváltani belőlem. Na ez olyan. Egy brit sorozat mintájára készítették ez az amcsik. Pic... Teljes kritika

2017.08.22 Deku

Nem volt világmegváltó a történet de mindenképp érdemes belekóstolnia mindenkinek. Nekem tetszett. Kellemes volt a hangulata, ami sokat nyom a latba és talán csak itt-ott merültek fel langyosabb epizódok.

2024.01.02 dandelion1983

Nagyon jó sorozat, és nekem főként azért is tetszett, mert a krimi rész háttérbe lett szorítva a dráma által. Engem jobban érdekelt, kire miként hat egy ilyen tragédia, lelkileg hogyan éli meg a történteket. Ezt pedig tökéletesen ábrázolták. A szerep... Több

2017.07.21 Berto49

!!!SPOILER!!! A kevés végignézett sorozat közül ez volt a legkiemelkedőbb számomra. Teljesen mozifilm szerű, végig lekötötte a figyelmemet, nagyon tetszett. Elsősorban John Turturro alakítása volt szenzációs, de minden egyéb jóval az átlag feletti. A... Több

2020.12.08 Robinson76

Bűn és bűnössé válás

Az alapfelütés nagyon is rendben van, és minden adott benne egy remek sorozathoz, viszont számomra egy kicsit lassan kibontakozó, vontatott cselekményvezetésű egy darab. Aztán szépen, komótosan minden kocka a helyére kerül ebben a kirakósban is. Bár elismerem az erősségeit, mégis amondó vagyok, hogy ez inkább csak jó, mint zseniális.

2019.08.14 Szilonka

Remek sorozat volt. Nagyon egyben van és kerek. Egy hétköznapi estéből indul ki az egész, amely elindít egy lavinát.

2021.03.18 Anti007

Látnunk kell, mi történt aznap éjjel!

Végre egy olyan krimisorozat, ami egyetlen gyilkosságról szól, és annak felgöngyölítéséről, de ennek ellenére az első résztől az utolsóig leköt minket, sőt! Kíváncsian várjuk az események folytatását, illetve a történet végkimenetelét. A sorozat legn... Teljes kritika

2020.03.12 elekm90

Kegyetlen jó a film sztorija, lassan építkezik, de mindvégig nagyon érdekesen mutatja be az amerikai jogrendszert. John Turturro mint mindig itt is kiváló, Bill Camp remek választás volt a detektív szerepére és Riz Ahmed is erős a főszerepben, pedig eleinte szkeptikus voltam vele kapcsolatban. 9/10

2018.12.06 harnas1207

Rettenetesen vontatott és unalmas volt. Lehet én vagyok eltévedve, de a kritikák alapján egy sokkal jobb és érdekfeszítőbb sorozatot vártam.

2019.12.28 TomÁcs

Zseniális, ahogy építkezik a sorozat, ahogy egyre több kocka kerül a helyére. Izgalmas és szövevényes történet.

2019.08.14 Lonka

Egy mocskos és korrupt világban élünk. Mesterien megalkotott film, minden részben történt valami ami előrébb vitte a történetet.

2016.10.21 rainman

Semmi olyan, amit korábban ne láttunk volna már. Lassan kibontakozó krimi történet, katarzis nélkül, épp csak HBO-s minőségben. Ami éppen elég ahhoz, hogy kellőképpen lekössön, és élvezni tudjuk. A klasszikus, zseniális HBO minisorozat jelzőket nem aggatnám rá, de tisztességes munka!

2019.07.14 Greeta

Számomra elgondolkodtató volt a film. Az igazságszolgáltatás mai helyzete kiábrándító. Senki ne kerüljön hasonló helyzetbe. Izgalmas kis sorozat és a főszereplő srác játéka elképesztő.