Drága gyermek

Drága gyermek

Liebes Kind

1. évad - 6 epizód

Egy rejtélyes nő szökése a kínzó fogságból a nyomozókat egy 13 évvel korábbi, megoldatlanul maradt eltűnés sötét igazsága felé tereli.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Isabel Kleefeld, Julian Pörksen
Ország: Németország
Premier: 2023.09.07. | Netflix (2023.09.07.)

2024.01.15 CsakEgyCsajszi

Izgalmas sorozat. Érdemes megnézni. Az első kb. négy részben hatalmas volt a katyvasz, aztán hirtelen egyre több nyom, gyanúsított lett... majd a semmiből megmutatták a gyilkost/emberrablót... persze őt előtte 1x láthattuk csak 2 mp.-re, halvány gondolat sem volt, hogy ő a tettes.

2023.09.21 F79

a nap véleménye

Drága idő!

Nincs szerencsém mostanában a német sorozatokkal. Legalábbis az a kettő, amit az elmúlt években láttam, pont kettővel volt több, mint amit feltétlenül látnom kellett volna. Mind a Sötétség, mind pedig a Drága gyermek alaposan próbára tette a türelmem... Teljes kritika

2023.09.14 Lóri Ádámcsik

Izgalmas volt, és fenntartotta az érdeklődésemet, de egy kicsit zavaró volt, hogy abszolúte semmit nem tudunk meg az elkövetőről (mi nézők) egészen sokáig. A szereplők jól játszottak, a történet érdekes, de egy jobb, csavarosabb, drámaibb befejezésre számítottam.

2023.10.07 Kinga Kecskeméti

Tanulság számomra: Csak egy film megnézése után olvass véleményeket!

Vesztemre elolvastam a film megnézése előtt egy szuper jó véleményt, és így túl magasak lettek az elvárásaim. Remek kezdés, folyamatos érdeklődést fenntartó események után egy összecsapott befejezést kaptam. Kicsit csalódtam.

2023.09.21 Klauka89

Való igaz, össze lett csapva. Katyvasznak éreztem a végét. Derültek ki dolgok, de nem eléggé. Maradtak nyitva kérdések. Drámai. Tragikus. Nem kellett volna megnéznem.

(2023. 09. 25.)
Mindent jól csináltam
Egy 13 éve elrabolt fiatal nő előkerül – az időközben született lányával együtt. A visszatérésével azonban több kérdést és bizonytalanságot vet fel, mint amennyi kulcsot tud nyújtani a hatóságoknak az elkövető felkutatásához. A szoba óta nem volt ennyire lebilincselő és kitűnő színészi játékokkal elmesélt szabadulós történet. Tartalmi oldalon ugyan... Több