A visszatérő

The Revenant

2016.09.28 Greeta

A film bebizonyította, hogy magasröptű párbeszédek nélkül is lehet igazán különleges filmet alkotni.

2019.03.09 Timcsi

Annak örülök, hogy Leo kapott Oscart, de annak nem hogy ezért. Remek film kétség kívül, szuggesztív az alakítása is, de nem ezért kellett volna először kapnia....

2019.04.27 petraszab

A film, ahol a főszereplő a zseniálisan alakító Leonardo DiCaprio, eggyé válik a természettel. Magával ragadó látvány és hangulat.

2017.10.14 kevelin

Biztosan velem van a baj de én fel nem foghatom miért pont erre a filmre kapott Oscar díjat Caprio. Nekem egyáltalán nem tetszett. Végigszenvedtem az egészet. Botrányos volt

2016.01.19 Milanman

Inárritu korunk legfantasztikusabb rendezőinek egyike, bármilyen műfajú filmet is rendez, szinte mindig korszakos mesterműveket tesz le az asztalra. A Birdmannel elkészítette pályafutása talán legtökéletesebb filmjét, de a "The Revenant" sem áll mess... Több

2018.03.26 Queenakasha

Leonardo alakítása magáért beszél. Mondanám, hogy ő viszi a hátán a filmet, de azért nem lenne teljesen igazam, mert a látvány is kiemelkedő lett és a történet hatása is cél ér.

2023.07.04 Di Canio

Nincs benne semmi meglepetés, próbálták nagyon drámaira venni a medvetámadás után a szenvedést, kicsit már túlzás is. Indokolatlanul hosszú film, azért ennyire nem kellett volna elnyújtani, mert a történet nagyon egyszerű. De a tájak látványa miatti érdemes lehet többször is megnézni.

2018.03.21 hackerjulcsi

Bámulatosat alakít ebben Leonardo DiCaprio. Az egyik legsokarcúbb színész ő egyébként és ebben a filmben sikerült igazán megmutatnia, hogy milyen a mindent elsöprő színészi játék - engem abszolút meggyőzött. 5*

2016.04.16 Zsceeeka

Moziban volt szerencsém nekem is látni ezt a filmet, ami kellemes élmény volt . A sztori sutaságán túllépve , a tájak gyönyörűek voltak , a színészi alakítások is kiemelkedők főleg Tom Hardy-é . Azért DiCaprio sem volt rossz.

2016.04.04 Annuska

Először féltem egy picit a filmtől, hogy hosszú, meg írták is többen hogy unalmaska. Nekem végig lekötötte a figyelmemet, gyönyörűek a tájak és Dicaprió is remek. A történet is elképesztő és jó a megvalósítás is, persze van benne egy kis körítés de egye fene.

2016.01.17 Curacao86

Kegyetlenül realisztikus és durva, néha gyomorforgató, véresen komoly, mellbevágó élmény. A küzdeni akarás és túlélési vágy új szintre emelése. A film 16-os korhatár besorolást kapott, de a vadsága és a komolysága miatt is rászolgált a 18-as karikára... Több

2018.10.02 thejoker

Nagyon vártam a filmet, különösen DiCaprio miatt és egyáltalán nem csalódtam benne. Egy nagyon komoly alkotás lett tele izgalommal, és kalanddal amely ámulatba ejtő egyes jeleneteknél. A zene is nagyon ott volt, a történet pedig különösen tetszett. A... Több

2019.01.05 szabomarc

Kicsit fura számomra, hogy DiCaprio pont erre a filmjére kapott végül Oscart, de meg kell hagyni hogy jó film volt. Egyszer nézősnek mondanám, maradandó nyomot nem hagyott bennem a színészi gárda ellenére.

2020.09.30 belavagyok

Érdekes, hogy annyira féltem a filmtől az előzetes és a leírása alapján, hogy nem mertem moziban megnézni félve attól hogy egy vontatott természetfilmbe bújtatott thrillert látok majd. Kellemesen csalódtam mer ez egy remek film.