A nyugalom tengere

A nyugalom tengere

The Silent Sea
himi85

Egy bizonytalan jövőben a Föld vízkészlete veszélyben van. Nyomon követhetjük egy csapat elit tudós küldetését, akik a Holdra készülnek, hogy egy elhagyatott kutatóbázisról ismeretlen mintákat szállítsanak a… Több

Rendező: Choi Hang-Yong
Forgatókönyvíró: Eun-kyo Park
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2021.12.01. | Netflix (2021.12.25.)

KULCSSZAVAK

2024.01.03 The404359

Szuper kis sorozat!

2022.03.30 JRD

Részekben, csakis részekben...

... voltam képes végignézni. És nem azért, mert rossz sorozat. Hanem azért, mert bizony nagyon is valós veszélyről szól, és annak következményeiről. Sokan bele sem gondoltunk, hogy milyen következményekkel jár a túlnépesedés, az élelmiszerhiány az életünkre nézve. De már az első rész eleje megmutatja nekünk a szomorú jövőt. Nyomasztó sorozat a túlélésről, a Föld haldoklásáról, a reményről vagy a reménytelenségről, remek színészek által megmutatva. Érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2022.03.18 Robinson76

Holdvíz okozta tengernyi izgalom

Csatlakoznék az előttem íróhoz - himi85-höz -, mert magam sem írhattam volna le lényegre törőbben a véleményemet a sorozatról. Csak a pontozásban lesz különbség, mert nekem különösen zsánerem a rejtély központú történet, kaland, krimi vagy jelen esetben fantasztikus formába ágyazva. Nekem sem a színészekkel, sem a befejezéssel nem volt különösebb gondom, a többi pedig szerintem nagyszerű munka. Szóval nálam ez inkább 9/10, azaz ötcsillagosnak ítélem meg a szériát.

2022.01.02 Greta

csalódás

Sci-fit szerető embereknek kellemes élmény a holdbázis belseje és a holdtáj, de ennél többet sajnos nem tud adni a sorozat. Kevés a történet, unalmassá válik, nincs igazi meglepetés vagy csattanó.

2022.01.07 jfruzsi97

Nekem nagyon tetszett. Érdekes koncepció, látványos sorozat. Aki szereti a sci-fit annak ajánlom.

(2022. 02. 11.)
A Netflix felületén megjelenő koreai sorozatokkal lassan nemcsak egzotikus érdekességként, hanem domináns kultúrtényezőként kell számolni. A királyság titkai (Kingdom) és a Sweet Home relatív közönségsikere még csak jelezte, hogy a filmjei mellett érdemes odafigyelni a távolkeleti ország sorozatgyártására is. Több