Közöttünk az űr

The Space Between Us

2019.04.27 petraszab

Helyenként nem elég kidolgozott a története, olyan sietős. Hangulatra és látványra tetszett.

2017.08.22 zaphirisz

Tetszett az alapötlet, és a kivitelezés is nagyrészt. Csak a párbeszédeket éreztem kicsit gyengének néhol. Meg az egyik szerelmi jelenet tűnt kínosnak kissé. Egy pillanatra azt hittem, hogy szegény lány ki fogja törni a nyakát, annyira természetellen... Több

2017.06.01 kispista5

Sci-fi, ami fantaszikusan romantikus. Lenyűgözően. Sokkal többet adott, mint vártam, köszönöm.

2018.02.01 sziniminiz

Picit többet vártam tőle, mert alapvetően izgalmasnak hangzik a film. Eleve a NASA szerintem milliónyi tesztet lefolytat mielőtt valakit a Marsra küldene. A gyerek földi szökése is kicsit béna volt, mindenhova eltalált.

2016.12.19 FunBoi

Egy ismerősöm szerint elképesztően szép a látványvilága, és nagyon jó a forgatókönyve. Nem egy fantáziaszegény alkotás annyi biztos. És ahogy elnézem a történetét, ez igaz kell legyen...

2019.08.03 nopepatryk

Kifejezetten tetszett. Ugyan nincs sok valóság alapja, de érdekes egy története volt. Ajánlom az 'űrkedvelőknek' ezt a filmet, ami egy kicsi (és ide épp elég) romantikával meg volt fűszerezve.

2018.07.25 antalregina84

Egyszer nézhető aranyos film, bár minden mozzanata kiszámítható. És biztos a sok vizsgálat ellenére simán átcsúszik az ellenőrzésen egy kismama, hogyne!