A történet

The Tale

2019.11.16 Mia1982

Megrázó

Nem számítottam ilyen mély filmre, nem is tudom miért, de felszínesebbnek gondoltam, ehelyett kaptam egy igazán mély drámát. Kiváló film!

2018.08.04 indingo

Ami miatt felkapja az ember a fejét, hogy igaz történet és ráadásul az rendezi akivel mindez megesett…és itt még nem is tudjuk miről van szó. A története elég lassú, tényleges történés minimális. A visszaemlékezésekből áll össze az egész.

2018.06.03 Berto49

Részemről melléfogás volt ennek a filmnek a megnézése. Nemtetszésem elsődleges oka az, hogy a 13 éves Jenniferen kívül (akit természetesen nagyon sajnálok!) egyetlen más rokonszenves szereplője sincs. Mrs, G. (a piszkafa Elizabeth Debicki alakítása) ... Több

2018.08.09 TomÁcs

Miután megnézi az ember és leojtja a televíziót kicsit még állva marad utána a levegő és csak gondolkozik az ember.

2018.08.14 Bizsu82

Elvont film, kell hozzá egy hangulat. Jól alakít benne a kislány, hozza a karaktert, átélhető a történet. Tetszett benne ahogy a felnőtt nő kommunikál egykori önmagával.

2018.06.15 schvarz

Elvont, érdekes thriller. A színészek karaktere jól illik a film hangulatához. Hiteles és meggyőző az alakításuk. A kategóriában elfogadható, színvonalas film. Engem lekötött, tetszett a hangulata, sztorija.

2018.08.15 urbanistaa

Nekem nem tűnt túl hitelesnek a film, több sebből is vérzett. Életszerűtlen az például, hogy saját magának is okoz meglepetéseket a naplója, illetve az anya-lánya viszony.

2018.11.29 szanko

Aki bevállal egy ilyen filmet, valószínűleg tudja, hogy nem lesz könnyű. Nálam elsősorban a színészi alakítások miatt lett középszerű. Viszont tetszenek a flashback-ek és azokra való reakciók -válaszok, kiegészítések, kijavítások, a főhősnő által. Összességében nem lett rossz.

2019.03.05 Mercy23

Thrillert akartam nézni így találtam rá erre a filmre. Ez egy kicsit más thriller mint amit vár az ember. Eléggé elvont. Az elején ki is akartam kapcsolni nem tetszett, De aztán úgy 40 perc után már nem lehet abbahagyni,lekötött. Érdemes megnézni, viszont eléggé nyomasztó.