Vonzások és állatságok

The Truth About Cats & Dogs

Audrey Wells DJ volt, mielőtt forgatókönyvíró lett. Szerző: rbernadett

Janeane Garofalo elég erőteljesen hangot adott annak, hogy mennyire elégedetlen volt a filmmel. Kezdetben úgy volt, hogy egy független film lesz, majd amikor Dechen Thurman aláírt a szerepre, nagy stúdió projekt lett belőle. Garafalo így nyilatkozott: "Annyira lágy és szentimentális. A filmzenei betétektől pedig a hányinger kerülget! Mindenki úgy öltözik, mintha a Banán köztársaságban lenne. Az eredeti forgatókönyv és elképzelés teljesen más volt. Azt hittem, hogy ez egy kis költségvetésű film lesz, benne sokkal összetettebb karakterekkel. Majd amikor stúdió film lett belőle, Abbbynek és a srácnak természetesen össze kellett jönnie a végén." Garofalo azóta megtagadta a filmet és antifeministának titulálta. Szerző: rbernadett

Uma Thurman testvére, Dechen Thurman volt az a könyvesboltos, aki megjegyezte, hogy milyen jó teste van. Szerző: rbernadett

Janeane Garofalonak, aki 152 centi, néha dobozra kellett állnia, hogy egy képernyőre kerülhessen az arca Uma Thurmannel, aki 182 centi magas.Szerző: rbernadett