Tudhattad volna

The Undoing

2024.01.27 Robinson76

A gazdagok tényleg megússzák?

Ez egy amolyan „ki a tettes jellegű” krimi-dráma minisorozat. Jól megírt a forgatókönyv, és az utolsó pillanatig nem tudni, hogy ki is a gyilkos. A sorozat során két csavar és maga a kutatás között néha leül a cselekmény, és a végtelen procedúrák sem váltak a széria hasznára, így nekem sok volt az üresjárat, pedig feszesebb tempóval még izgalmasabb élményt kaptunk volna. A színészi alakításokat nem tartottam kiemelkedőnek, nekem némileg erőltetettnek tűntek. Viszont az jól működött, ahogy egyik kétségből a másikba lökik a nézőt a készítők. Akik egy karakterközpontú drámára vágynak, és nem gond nekik, ha nem egy feszült, pörgős krimit kapnak, azok tehetnek vele egy próbát.

2020.11.01 ANdraS

Megint egy jó Susanne Bier alkotás

Susanne Bier tipikus sablonja, az igaz, de mégiscsak az első rész amilyen lassan kezdődött, úgy építette lépésről lépésre a nyomasztó bizonytalanságot a nézőben, ahogy csak Bier tudja. Persze nem tudom, mi fog következni, de már türelmetlenül várom a második részt. Ami zavar, az maga a főszereplő, Nicole Kidman. Sajnos már túlműtötte az arcát, de legalább megerősíti az undok New York-i high society felszínességét, amiről alighanem az egész sorozat szólni fog.

2022.07.30 Klauka89

Zseniális

Végig nagyon izgalmas az első évad. Csak egy kérdésem van, hol marad a második? Nicole Kidman és Donald Sutherland brillírozik, Hugh Grantet nem is tudom, hogy láttam-e ilyen rosszfiús, bűnöző szerepben. Várom a következő évadot, nem volt egyértelmű a lezárás, nem tudtunk meg mindent Dr. Jonathan Fraser karakteréről...

2021.01.30 Caravaggio1978

Az utolsó percig fenntartja a figyelmet

Zseniális történet, és a színészek játékát egyszerűen nem lehet egy dicsérettel elengedni, hatalmas nagy élmény volt ez a sorozat, történet. Az utolsó percig csak agyalt az ember a történeten, mi lesz a következő történés. Nem is mondok többet, nem kezdek esszét írni róla... Nézzétek meg!

2021.10.15 TomÁcs

Mély és elgondolkodtató történet, remek szereposztásban. A vége kicsit már sok volt nekem.

2021.10.29 Annuska

Mindvégig fenn tudta tartani a feszültséget a sorozat. Kidman egyik legjobb alkotása. A történet lebilincselő.

2020.12.01 MP170506

Nagyon jó sorozat lett, izgalmas, érdekfeszítő dráma. Remek színészek játszanak benne. A végére kicsit nagyobb csattanót vártam, bár így se voltam biztos abban, hogy ki is a gyilkos.

A kígyó
2018
Bosszú
2011

2020.03.10 juliS

Az eddig látottak alapján szerintem érdemes időt szánni a sorozatra. Valószínűleg nem lesz tökéletes, mert apróbb hibák már az elején is feltűntek (engem kifejezetten zavart, hogy nincs kifutási ideje a feszültségnek, egyből váltanak a következő jele... Több

2021.12.22 HanGa

A képernyőhöz szegezett a sorozat, egy nap alatt megnéztem a teljes évadot.

2021.02.02 Kanyi

Kicsit nekem lassú a tempója, és számomra sok felesleges rész van benne, de kompenzálja, hogy nagyon jó a sztorija, és nagyon fenn tudja tartani az ember érdeklődését.

2022.10.19 Manfred393292

Nagyon tetszett.

2021.12.29 ererandras

Ez igen

Nagyon rendben van.

2020.10.29 acey

Az első rész nagyon ígéretes volt, én egyből a rabjává váltam a történetnek. Az előzetes sok rejtélyt ígér, csak remélni tudom, hogy nem fog hamar kifulladni a sorozat.

2020.08.13 Esem

Kidman zseniális, már csak miatta érdemes elkezdeni.