Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál szívás

(Breaking Bad)
Totál szívás

Tartalom

Walter, a középiskolai kémiatanár épp 50. születésnapját ünnepelné, amikor megtudja, hogy tüdőrákban szenved, és mivel a betegsége már a végső stádiumban jár, alig egy éve van hátra. A férfi szeretné halála után biztonságban tudni várandós feleségét és fiát, ezért megpróbál minél több pézt összegyűjteni. Szövetkezik egykori drogdíler diákjával, és együtt belefognak a metamfetamin gyártásába. Amíg a férfi profiként dolgozik, Jesse egy igazi pancser. Walter átlépve egy határt egyre lejjebb csúszik a lejtőn, miközben vagyona rohamos iramban gyarapszik.

2017. 01. 25. 17:03

Biztosan jó sorozat, mert rengetegen dicsérik és egy raklap díjat besöpört, de én a pilotot is alig bírtam végignézni. Valahogy nem tudott lekötni és az alapján, amit hallottam róla, nem is nagyon érdekel.

2016. 04. 04. 11:48

Értsd meg azokat, akik másokat mérgeznek... Fontos politikai cél sok dealer kiengedése, és a sorozat megpróbált emberarcot adni a drog előállítóinak, terjesztőinek. A sorozat humora kényelmes háttér-televíziózást ígér, igényesen megcsinált mainstream iparosmunka. Amit viszont borzasztóan lehúz a tény, hogy egy bűnöző történetében a nagy fordulat, az izgalom akkor jönne el, ha elkapnák. Ez viszont a sorozat végét jelentené, így pedig a sorozat kiszámíthatóvá, unalmassá válik. Az elképzelt életrajz részeként elmesélhető történetek tálalása bár módszereiben lehet érdekes, maguk a történetek sablonosak.

2016. 04. 02. 18:32

Most fogom ledarálni az utolsó évadot! Hát nekem anniyra nem tetszett! Nem is tudom miért nem kaszáltam el. Igazából vártam, hogy jó legyen, ahogy mondták. Az eleje még jónak indult, de utána eléggé leült a sztori kb. semmi sem történt.

Bryan Cranston

Jesse ugyanazokat a ruhákat viseli az utolsó nyolc epizódban, csak a pulóverét cseréli le.

(zsozsesz)

Az 1. évad 2. epizódjában, amikor Jessie belép a fürdőszobába a becsomagolt holttesttel és leemeli a lábát a földre, a WC-szék összeomlik. Ez valójában a jelenet során történt, és nem volt megrendezett.

(zsozsesz)

A The Walking Dead sminkekért és a vizuális effektekért felelős csapatának segítsége kellett a 4. évadban ahhoz a jelenethez, amikor Gus arcának konkrétan a fele hiányzott.

(Nathan03)
Corn and Soda: Totál szívás
Összességében tehát maximálisan elégedett voltam a látottakkal. Teljes pontszámot azonban nem érdemel a sorozat egésze, de a magas elvárásaimat így is képes volt teljesíteni, ami nagyon nagy bravúr.
Smoking Barrels: Totál szívás / Breaking Bad - sorozatkritika + TOP 15 kedvenc jelenetem
Eleinte kicsit aggódtam a koncepció miatt. Nem egy rossz kiindulópont ez, de hasonlókat már láthattunk korábban is, és félő volt, hogy sok újat nem fognak tudni mutatni az alkotók. A Breaking Bad ellenben bebizonyítja, hogy egy sorozat esetében nem feltétlenül az számít, hogy honnan indult, hanem sokkal inkább az, hogy hová tart.