Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál szívás

(Breaking Bad)
Totál szívás

Tartalom

Walter, a középiskolai kémiatanár épp 50. születésnapját ünnepelné, amikor megtudja, hogy tüdőrákban szenved, és mivel a betegsége már a végső stádiumban jár, alig egy éve van hátra. A férfi szeretné halála után biztonságban tudni várandós feleségét és fiát, ezért megpróbál minél több pézt összegyűjteni. Szövetkezik egykori drogdíler diákjával, és együtt belefognak a metamfetamin gyártásába. Amíg a férfi profiként dolgozik, Jesse egy igazi pancser. Walter átlépve egy határt egyre lejjebb csúszik a lejtőn, miközben vagyona rohamos iramban gyarapszik.

2015. 01. 26. 17:41

A Totál szívás tévétörténelmet írt, nem csoda, hogy sokan minden idők legjobb sorozatának tartják. Elképesztően jó sztori, zseniális színészi alakítások, és az a jellegzetes atmoszféra, megismételhetetlen. Walter White és Jesse karakterfejlődéséhez hasonlót még egy sorozatban sem láthattunk.

2015. 01. 25. 23:32

A világ második legjobb sorozata. Meg sem próbálom leírni, hogy mi minden csoda van benne. Az összes rész jó, nincsenek üresjáratok. Az ember majd leesik a székről olyan izgalmas. A színészek elképesztőek. tökéletes befejezés.

2015. 01. 26. 21:52

Az egyik legszínvonalasabb sorozat, ami valaha készült. Végig magas színvonalú a történet, fantasztikusak a színészek, sokáig hiányérzetet hagy a nézőben, amikor véget ér. Újra kell hát nézni... és újra...

Bryan Cranston

A The Walking Dead sminkekért és a vizuális effektekért felelős csapatának segítsége kellett a 4. évadban ahhoz a jelenethez, amikor Gus arcának konkrétan a fele hiányzott.

(Nathan03)

Walt a következő koordinátákat jelölő ponton temette el a pénzét: N34 59 20 W106 36 52. Ezek a stúdió koordinátái, ahol a sorozatot forgatták.

(Nathan03)

A főcímben megjelenik a króm és a bróm, azokban egyik sem szükséges a metamfetamin előállításához.

Corn and Soda: Totál szívás
Összességében tehát maximálisan elégedett voltam a látottakkal. Teljes pontszámot azonban nem érdemel a sorozat egésze, de a magas elvárásaimat így is képes volt teljesíteni, ami nagyon nagy bravúr.
Smoking Barrels: Totál szívás / Breaking Bad - sorozatkritika + TOP 15 kedvenc jelenetem
Eleinte kicsit aggódtam a koncepció miatt. Nem egy rossz kiindulópont ez, de hasonlókat már láthattunk korábban is, és félő volt, hogy sok újat nem fognak tudni mutatni az alkotók. A Breaking Bad ellenben bebizonyítja, hogy egy sorozat esetében nem feltétlenül az számít, hogy honnan indult, hanem sokkal inkább az, hogy hová tart.