Tom és Jerry

I'm Just Wild About Jerry

2017.09.30 SzFa

Imádom kicsiként, tiniként és felnőttként is. Fantasztikusan megrajzolt. A történet minden egyes részben kreatív és izgalmas. A mese teljesen el van találva. Mindenkinek csak ajánlani tudom az összes évadot.

2018.03.22 NFG

Szerintem nincs olyan gyerek és felnőtt, akik ne látták volna egy-két részét legalább és azt ne imádnák! Bár néha kicsit erőszakosabb tartalma van, vicces és élvezetes!

2020.09.18 HannaK

Érdekes, hogy minden rész ugyanarról szólt. A macska megpróbálja elkapni az egeret, aki túljár az eszén. Ez ment évekig, még is örök kedvence mindenkinek.

2016.02.23 Megamovie

A sorozatban Tom a macska és Jerry az egér állandó harcát láthatjuk,ahogyan a legkülönfélébb módokon szívatják a másik felet ezzel felőrölve idegrendszerét. Összességében nekem ez a sorozat egy nagyon nagy kedvencem mivel tényleg minden van benne ami... Több

2018.07.27 oneminute

Megboldogult gyermekkoromat idézi ez a mese. Rongyosra néztük a videókazettát, amin Tom és Jerry volt. Nagyon szerettem ezt a mesét.

2018.03.26 NRD

Csak jó emlékeim vannak róla. Régen egyik kedvencem volt. A kedvencem az volt, amikor belement Jerry Tom fejébe. Gyerekeknek és felnőtteknek is ajánlani tudom!

2018.03.31 csokee38

Elképesztő nagyon jó imádom ezt, a macska az egér és a kutya harca igazi víg perceket nyújt az egyik kedvenc részem a horgászcica, de még sorolhatnám, a gyerekek is oda vannak érte.

2017.08.12 MoziRozi007

A Tom & Jerry egy olyan sorozat, amiből mindenkinek látnia kell legalább pár epizódot. A klasszikus macska-egér harcot szuperül ábrázolják, rengeteg vicces szituációt teremtve. Kifejezetten szórakoztató rajzfilm, azon kevesek közé tartozik, amiből egyszerűen nem tudnék mondani olyan epizódot, ami nem tetszett.

2018.08.02 Eniiikee

Ezen a mesén nőttem fel. Imádom.

2017.12.10 zlatybazant

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmje. Mai napig szívesen nézek meg egy-egy részt. Külön tetszik, hogy Tom gazdájának fejét soha nem láthatjuk.

2019.11.13 Giaggo92

Vélemény

Kiskoromban mindig bámultam a Tv-t , vajon mikor kezdődik a Tom és Jerry , megint az a kedvenc részem lesz ugye amiben horgásznak , vagy nem amiben a kis csibe is benne van, nagyon várom csak kezdődjön már, és igen Tom és Jerry. Gyerekkorom legszebb időszaka amikor mást nem néztünk a tv-ben csak ezt a tökéletes mesesorozatot. Ez az amit mindenkinek csak ajánlani tudok, ugy tökéletes ahogy van , nem is kell keresni negatívumot. Most 27 éves vagyok, ha lekéne ülni nézni a Tom és Jerryt ujra és ujra a kishugommal, leülnék vele, miért ne? Sosem lehet megunni.

2019.11.22 Daenerys04

imádom :D