Sötét bűnök

True Crimes

2019.09.30 ZeroHero

Jajj, micsoda elpazarolt lehetoseg a film es micsoda elpazarolt perc volt az osszes, amit erre szantam. Eunalmas, vontatott, lassu ertelmetlen es ertelmezhetetlen modon epitkezo film egy meglepoen jo Jim Carrey-vel es egy borzaszto minden massal. A rendezes szornyu, a mellekszereplok kb biodiszletek es nem tart az egesz sehonnan sehova.

2017.02.24 tamas84

A sztori egész ütősnek tűnt, valahogy mégis kielégítetlenül hagyott, és anem markolásztam a fotel karfáját az izgatottságtól. Érzelmileg elég alacsony lángon égett. A színészek kicsit keveset tettek bele magukból. Amúgy végülis jó volt, érdemes megnézni.

2018.11.04 lollipopp

Jim Carrey miatt néztem meg ezt a filmet, bár ritkán látni ilyen szerepben, szerintem egész jól alakított. Igaz, maga a film nagyon gyenge volt és még Carrey alakítása sem tartotta meg igazán.

2016.12.28 hedva

Volt benne egy magyar is, Márton Csókás. :) Jó film volt szerintem, Jim Carrey, mint mindig, most is nagyot alakított.

2018.11.03 Bady

Egy kissé csalódott vagyok, egyáltalán nem erre számítottam. A képi világa egész jól el van találva, de sajnos ez nagyon kevés. Szerintem eléggé tartalmatlan a sztori, szóval nálam nem igazán lépett túl az egyszer nézhető kategórián. Nagy kár.

2018.11.09 Sziszi

Számomra egyértelműen csalódás volt a film. Jim Carrey ennél sokkal jobb produkciót érdemelt volna. Ez egy unalmas, semmitmondó, tökéletesen üres és még csak nem érdekes. Engem egyáltalán nem kötött le, a sztori lapos, a rendezés pedig átlag alatti.