1. évad (2023) - 10 epizód

Samoa Joe
Neve Campbell
Thomas Haden Church
Samoa Joe

Egy motoros srác új esélyt kap egy jobb életre, de csak azzal a feltétellel, ha egy titokzatos küldetés keretében sikeresen kézbesít egy csomagot egy posztapokaliptikus pusztaságon keresztül.

(szarka84)

Premier: 2023.07.27. | HBO Max (2023.09.06.)

KULCSSZAVAK

2023.10.29 Gamehun638

Mit is mondjak...

A látványvilág fenomenális, még ha kicsit mű is. Hihetetlen jól néznek ki a helyszín választások. Rengeteg az üres járat, beszélgetések. Picit össze csapott a történet. Viszont azok az örült karakterek. Sweet Tooth mindent visz. Még a szinkron is zseniális hozzá. Nem tudom eldönteni, hogy a főszereplő tényleg olyan jól vezet, vagy inkább ennyire béna. Vannak jó részek, amiből sokkalta többet ki lehetett volna hozni. Sok karakter ki se tudott bontakozni...

2023.10.01 Robinson76

A szerethető brutalitás

Egy videójáték alapötlete került sorozat formájában a képernyőre, melyben őrült eszközökkel felturbózott autók és vezetőik küzdenek a túlélésért. Hősünk célja: megbízóinak fontos csomagjait kézbesítse a címzetteknek, miközben ő legyen az utolsó, aki életben marad a posztapokaliptikus pusztaságban. Az erőszakos törvényen kívüliek, bűnözők a városfalakon túl a sivár, kiégett pusztaság királyai és fejvadászai, és nem kegyelmeznek senkinek. Erős Mad Max és Halálfutam érzetem volt a látványt illetően, miközben néztem, mégis volt benne valami sajátos humor is, ami hozzátett annyit a történethez, hogy ott tartson a képernyő előtt. Baráti a széria játékideje is, mert ugyan 10 részes, de azok egyenként 23-32 percesek, így pedig könnyen ledarálható, ennyi ráfordítást pedig szerintem megérdemel.

2023.09.12 Tonyka

Meglepetés, de csak ha nem adod fel az elején

Félve álltam neki, tudtam, hogy egy játékadaptáció, bár sztem sosem játszottam vele. Bemutató alapján a Halálfutam című Jason Statham-film ugrott be. Szóval hasonlót már láttam, nem lepett meg az autóra szerelt géppuskás, rakétás aprítás. Kíváncsi vo... Teljes kritika

2023.09.19 aliasteáscsésze Nézhetetlen

Soha nem értettem

Miért tartják jónak, humorosnak, szórakoztatónak az ilyen szemetet az emberek? Még egy dolgot nem értek. Miért adnak pénzt producerek nézhetetlen „alkotásokra”? Annyi helye lenne a kidobott pénznek. Megvallom őszintén, egyetlen pozitív dolgot sem tudok felhozni az éppen aktuális fekete Amerika kapitány filmbéli alakításaiból. Ez sem ad egy csillagot sem hozzá. Komoly betegségben szenvedhet az, akinek ez tetszik.

2023.08.03 VérAlex

Remek humor és erőszak - egyszóval minden, amit ennek a játéknak az adaptációjától vártam volna. Le a kalappal, remélem megéli a folytatást.

Carl és Jamie Roberts a Twisted Metal játékok Outlaw karakterein alapulnak.Szerző: Hupka Adrián

A kód, amellyel John Doe a járművét működteti, és amelyet a második epizódban hangosan kimond, a Twisted Metal 2-ben a korlátlan életerő feloldásához használt kód: L1, R1, Fel, Le, Bal, Jobb, Jobb, Jobb, Bal, Le, Le, Fel.Szerző: Hupka Adrián