Pókember - Irány a Pókverzum

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Artsomnia
2018/12/07

A Pókember: Irány a Pókverzummal egy olyan animációs filmet tettek le az asztalra, amely minden Pókember rajongó szívét megörvendezteti. Egy igazi és a képregényekhez méltó Pókember film született, ami ugyan nem az MCU része, de úgy néz ki végre a Sony boszorkánykonyháján is meglakották a tökéletes receptet. Több

Roboraptor
2018/12/12

Értékelés: 8.3/10
Hat pók nyitja meg a képregényfilmek új dimenzióját
Lassan húsz éve már, hogy a szuperhősmozik állandó szereplőivé kezdtek válni a filmkultúránknak, de azóta se készült mű, ami olyan mély tisztelettel és odaadással hajtott volna fejet a képregények előtt, mint azt a Pókember - Irány a Pókverzum teszi. Több

MovieAddict
2018/12/15

Pókember: Irány a Pókverzum! kritika
Akinek tetszett a Pókember: Hazatérés, az egyszerűen imádni fogja ezt a filmet. Azok akik már esetleg beleuntak az egy kaptafára készült Marvel eposzokba, azoknak különösen ajánlom, mivel a Pókember: Irány a Pókverzum! bebizonyítja, hogy lehet másképp is csinálni, és bőven van még potenciál ebben a műfajban. Több

Vox.hu
2018/12/22

Ha a képregényekben elfér többféle Pókember, akkor a filmvászonnal sem lesz gond, igaz? Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/01/22

Arachnománia
A forgatókönyv sziporkázik, nagyszerűek a párbeszédek nagyon jól bemutatják a főbb karaktereket. Sajnos ez az okos jellemábrázolás kimerül a két főszereplőben, vagyis Miles és az idős Peter Parkerében, de a többiekre se lehet panasz. A mellékszereplők hiába vannak karikatúra szerűen bemutatva mégis felkeltik az érdeklődést és nem lógnak ki a történetből. Több

Supernatural Movies
2019/02/01

Bár a képregényes eredetét a látványba jól beépítő könnyed és vicces animációs filmről beszélünk, valahogy mégis pont azt tudnám leginkább negatívumként felhozni, ahogyan a drámai oldalával bánt. Több

Revizoronline.com
2019/02/15

Szuperhősök az Oscaron
Kihívót kapott a magyarok szenzációs animációja, a Ruben Brandt, a gyűjtő. A jövő évi animációs Oscar fő esélyeseként egy szuperhősös rajzfilmet emlegetnek, és még azt se mondhatjuk, hogy teljesen érdemtelenül. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!