Válótársak

Válótársak

2024.04.24 Se3.14

Egyszer nézhető

Egy viszonylag élvezhető blődség. Nem biztos, hogy az esetleges negyedik évadot is végignéztem volna. Ebből ennyi pont elég volt. Az első két évad még jópofa volt, de a harmadikra elfogyott készítők addig is necces arányérzéke. A Röné-szálat nem is tudom hová tenni. Ekkora marhaságot kevés filmben láttam. Az Aranka-vonal miatt szekunder szégyent érzek a készítők helyett. Az is elég kínos, hogy egyik fő női karakter sem szimpatikus (és akkor még finoman fogalmaztam). Az első két évad 7/10 lett volna, de a harmadik évaddal az egész sorozat 4/10.

2016.02.18 indingo

Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az első három részben ugyanazok az alapjegyek jeletek meg. Stohl szorgoskodott mint a nyulak (teszem hozzá eléggé rottyon van), Scherer megmutatta énektudását, Tóth Andika benyögött valami értelmeset. Utóbbinál nag... Több

2017.03.06 GedyPapa

Nem egy rossz sorozat. Nem a mondanivalója miatt szeretjük sokkal inkább a poénok, szituációk miatt. Bár a minden rész elején feltűnő bejátszás nagyban megnehezíti az élvezhetőségét. Viszont az ötlet jó, csak a színészi játékon kéne még javítani

2016.04.14 Szilonka

Eléggé kínszenvedés volt végig nézni, de ha már elkezdetem akkor mondom végig is nézem. Hát voltak olyan részek, ahol csak állt egy helyben a sztori és semmi lényegi nem történt. Elég unalmas volt.

2017.11.20 Bazzzsi

Érződik a rengeteg pénz a sorozaton, de valahogy mégsem ragadott magával. Stohlt alapból nem bírom, talán ez is befolyásolja a megítélésemet. A történetében egy helyben topognak.

2018.11.03 VvV

A legfőbb bajom vele, hogy semelyik karaktert sem tudom benne kedvelni és így nehéz élvezni egy sorozatot.

2016.02.19 Lonka

Elment az a pár rész, sok minden nem történt, helyenként irtó kínos volt. Az első részek valamelyikében a strandon Stohl is úgy takargatta a pocakját, mint a szűzlány a micsurkáját.

2017.12.14 Greeta

Nagyon menőt, amerikai jellegű sorozatot szerettek volna készíteni. Hát nekem a története is elég jellegtelen, semerre sem tartó sorozat és a szereplők játéka is hagy némi kívánni valót maga után.

2016.06.19 Timcsi

Egyszer meg lehet nézni, ha nincs jobb, de sokszor fráasztó közhelyesé s nevetséges.

2019.04.15 petraszab

Az első évadban még volt potenciál. Maga az ötlet sajnos aktuális. Voltak benne jó megoldások és párbeszédek, de a színvonal esett az évadok előrehaladtával.

2016.04.04 Annuska

Végignéztem mért érdekelnek a magyar alkotások, de elég gyengécske. A történet még jó is lehetne, de nem az. Az egyes részek kicsit unalmasak és egyformák voltak, az alapsztori nem igazán haladt előre.

2016.04.27 HanGa

Az elején kedveltem, az első pár rész jó volt, egyszerű, de humoros. Utána már valahogy leült a történet pedig épp hogy be kellett volna gyorsulni. Nem igazán értem az írókat.

2016.08.23 a-arnold

Nekem bejön a sorozat. Tóth Andi miatt kezdtem el nézni, és szerintem teljesen jó.... Remélem a 2. évadba sokkal többet fog benne szerepelni Andi, az első évadba alig alig szerepelt pár jelenetnél...

2016.02.27 H.a.n.n.a

Unalmas, közhelyes magyar sorozat sok-sok adófizető sok-sok pénzéből. Filmélményeim nem gazdagodtak vele, a történet sablonos vacak a szereplők pedig csapnivalóak néhány kivételtől eltekintve.