Vigyázz, kész, szörf!

Surf's Up

2022.02.23 Greta

Merj élni

Talán nem a legismertebb vagy legkedveltebb animációs film, de én újra-újranézem, ha kell egy kis hangulatjavító. Lazán, "szörfösen" poénkodik, erőlködés nélkül. Őszintén kedves és vidám, azt üzeni: nem kell félni az élettől, csak mindent bele!

2017.07.23 Orosz István

Én szeretem ezt a rajzfilmet tetszik, ez a pijgvines szörfös sztori. Emellett van mondani valója, hogy küzdjünk az álmainkért, és ez a filmben be is igazolódik.

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és kedves mese, de sajnos nem egy maradandó alkotás. Főleg gyerekeknek szánták így sajnos túl sok poénra és érdekessége nem számíthatunk. Viszont az animáció korához képes kifejezetten szép.

2015.03.31 Brigusz724

Láttam a filmet, mókás, annyira nem nagy valami. De azon sosem jutottam túl, hogy azt mondták rá, hogy megtörtént események alapján készült... De ezzel mégis mire gondolhattak???

2015.07.26 one1970

Tv-ben nagyon sokat adják ezt a rajzfilmet, ilyenkor mindig megnézem, de magamtól nem jutna eszembe, hogy megnézzem. Mindenesetre párszor meg lehet nézni a filmet :D

2015.06.07 Mr. Z

Nem dobtam el magamat a mesétől. Akadt benne igazság szerint egy vagy talán két jó poén és néha lehetett mosolyogni mert aranyosnak aranyos de sokkal jobban is vannak a piacon. Nem túl érdemes ezzel vesződni.

2019.03.24 Tyoci

Tetszett, aranyos kis mese :3 Imádom a vizet és itt elég szó esik róla :D

2020.04.24 lexyusz

Ezt a mesét már legalább háromszor is megnéztem de még mindig tetszik. Adott egy főhős (egy pingvin), aki elhatározza hogy már pedig ő profi szörfös lesz, pedig ahol ő él, ott aztán nincsenek igazán nagy hullámok. De ettől függetlenül felkerekedik és... Több