Mit akarunk az élettől

Mit akarunk az élettől

Was wir wollten

Egy lassan középkorú pár már nagyon régóta próbálkozik a gyerekvállalással, sőt, kezdik úgy érezni, hogy túl régóta. Egy szardíniai nyaralás ezért igencsak próbára teszi a kapcsolatukat, amit csak fokoz a szomszéd család vakációja.… Több

Rendező: Ulrike Kofler
Ország: Ausztria
Premier: 2020.11.11. | Netflix (2020.11.30.)

Lavinia Wilson

2020.11.16 violet_hope11

Egy nagyon komoly film, ami egy igazán fajsúlyos témát feszeget, felvállalva annak minden személyes és intim oldalát. A főszereplő házaspár meddőségi problémákkal küzd már évek óta, ami igencsak próbára teszi a házasságukat. Úgy döntenek, hogy egy ki... Több

2020.11.11 Firencz

Ha csak annyit mondok, hogy európai dráma, akkor szerintem mindent elmondtam. Még azt is, hogy nagyon sok benne a felesleges szexjelenet.

2020.11.13 Zoltán

Nagyon hosszú, nagyon unalmas és nagyon lassú film, ami talán ezzel szeretné megértetni velünk, hogy mliyen komoly kérdést is akar feszegetni, de inkább az ellenkezőjét éri el.

2020.11.12 krisszi11

Hát nem a legjobb film, amit idén láttam, ez tény -de szerintem sokaknak tetszeni fog, mert nagyon visszafogottan próbál beszélni egy sokakat érintő problémáról.

A film Peter Stam, svájci író 2016-ban megjelent, Der Lauf der Dinge című novelláskötete alapján készült.Szerző: Varga_Júlia

(2020. 11. 19.)
Hiába csillog a tenger
Ez az alkotás inkább a skandináv mozikra hajaz: világos és hétköznapi helyzetből indítja az események láncolatát, metszően tiszta képekkel és fegyelmezett színészi játékkal kalauzol el a megszokott poklok sosem megszokható bugyraiba. Okos és érzékeny film, jó messze a Netflix megszokott kínálatától. Több
Békeidő
2020