Zöld hentesek

De grønne slagtere

2024.01.11 Ари Шандор

Nem azért...

Nem azért 4x, mert nem tetszett, hanem mert ebben nem volt több. Az északi filmeket kedvelőknek viszont kötelező darab! Aki kellemes, romantikus családi filmet vár, az véletlenül se nézze meg!!!

Egy skandináv dramedy vagy black comedy, kinek hogy tetszik jobban. Mads Mikkelsen szuper sminkkel, és totálisan ellenszenvesen alakít ismét egy óriásit. Jó sztori, és kegyetlenül kifigurázza a mai beteg társadalmat. Az én a fontos, és a javak, minde... Több

2017.04.04 dulkap

Nekem ez most túl monoton volt és nem használta ki eléggé a groteszk humorforrást, nem beszélve arról, hogy a drámai szállal sem tudott igazán mit kezdeni. Nagyon nehéz egyensúlyozni a dráma és a vígjáték határán, hogy mindkettő működhessen és számomra ebben az esetben nem is sikerült.

2019.03.30 dailyfilmsan

Nagyon jól kiérződik belőle az a fekete humor, amiról a rendezője, Anders Thomas Jensen annyira híres. A maga módján vicces a film. Nekem tetszett, pont az ilyen kategóriát kedvelem, viszont néhány helyen átesik a túloldarra és sok is tud lenni. De simán nézhető, élvezhető kategória.

2015.05.06 ZeroHero

Nagyon tetszett, abszurd, fekete humorú, eszméletlen jó kivitelezéssel. Többször eszembe jutott, hogy vajon a magyarok miért nem képesek ilyen minőségre, nem csak az operatőrök, de a színészek se. 10/10

2017.10.25 Deku

Nagyon gyengén szerepeltek a színészek talán ez volt a legeslegnagyobb baj itt. Ez totál alul múlta az elvárásaimat. Már maga a történet sem volt erős, de ezután a karakterek megvalósítása egyenesen szörnyű lett.

2017.05.25 Berto49 Nézhetetlen

A Jensen nevű dán filmrendező munkáját, elsősorban Mads Mikkelsen miatt néztem meg. Gyomorforgatóan morbid, Mikkelsen figurája kimondottan taszító, nem mintha a másik, Bjarne szimpatikus lenne. Nem kaptam kedvet az Ádám almái c. Jensen-filmhez, pedig... Több

2018.09.15 BoBamburg

Szereplők jók voltak, történet jópofa, de szó mi szó, többet is ki lehetett volna hozni belőle. Hozta az északiaktól elvárható dark comedy stílust, némi drámával megkeverve (ami mondjuk szerintem kissé felesleges volnal volt). Hétköznapi estékre teljesen jó választás.

2016.09.06 sipiarpi

Elég beteg, mint a skandináv filmek általában (ezért is szeretjük őket). Embertelenül finom lehet az a pácolt hús! ;)

2015.09.24 Loborg

Nagyon - nagyon tetszett ez a fekete komédia. A főszereplő színészt egyébként is kedvelem , szokásához híven eléggé morbid szerepben láthatjuk. Személy szerint nagyon jókat nevettem rajta, bár vannak benne drámai részek is.

2015.06.06 VenuszProjekt

Hát ez a film egy igazi műalkotás! :D Eszméletlen a humora, és a szereplők is kitűnőek. Mads Mikkelsen izzadós feje az mindent visz. Az arckifejezések. Áhhh... Nem lehet vele betelni. Annyira sajnálom, hogy az ilyen remek filmeket kevesen ismerik, és mindig csak az amerikai, semmitmondó filmeket tolják az emberek arcába...

2015.08.16 doffy_joka

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

2017.10.20 Minka

Az egyik kedvenc filmem, csak elfogultan tudok róla nyilatkozni. Vicces, szórakoztató és zseniális!!!

2017.01.07 Maszat

Leírhatatlan, hogy mennyire elmebeteg, infantilis filmeket gyártanak északon, és ez eddig a legelborultabb, amit láttam. Teszik mindezt úgy, hogy a szórakoztatás olyan mélységeit érik el, amit semmilyen hollywoodi film nem képes. Aki azt hiszi, már mindent látott, nézze meg ezt! És az is, aki nem. :D