Közösség

Vélemény:

 

65 Tarzan legendája

(2016)

Meglepően látványos és izgalmas

 
Master   2024.03.30 11:39
0

Teljesen véletlenül bukkantam erre a 2016-os Tarzan-feldolgozásra, és nagyon meglepett, hogy mennyire színvonalas és izgalmas. A 194 centis és kigyúrt Alexander Skarsgard tökéletes választás volt Tarzan alakjára, mint ahogyan a hibátlan külsejű Margot Robbie is tündököl a filmben mint Jane. A script jól felépített, és David Yates pályája legjobb rendezését mutatja meg. Bár korábban Harry Potter- és Legendás állatok-filmeket készített, ezzel a Tarzan-produkcióval bizonyítani tudta, hogy sokkal többre is képes. A végeredmény ugyanis nagyon látványos és fordulatos, ráadásul valódi gondolatokat is közvetít. Azon kaptam magam, hogy végigizgulom a 110 perces játékidőt, noha csupán belepillantani akartam, afféle mesefilmnek tekintve az egészet. De annál sokkal több. Az értékelésem így nem is lehet négy csillagnál és 85%-nál kevesebb természetesen. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a látványos dolgokat és a jó kalandfilmeket, a két említett színésszel együtt. Mert csak elismerés illeti őket. Többször nézős produkció.