2024.01.15 20:05 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen Olvasottság: <100x
2

Sáskáról sáskára!

John Boorman egy nagyon rossz rendező, és William Goodhart egy bűnrossz forgatókönyvíró... (mindössze három „munkát” kapart össze.)

Igaz, egy lehetetlen feladatra vállalkoztak, hiszen az 1973-as The Exorcist című klasszikus a világ egyik legismertebb és legjobb horror mozija, hatalmas történettel, zseniális színészekkel és egy kultikus rendezővel...

Sáskáról sáskára!

De viszont a második rész...

Ellen Burstyn remélem, kidobta a pi*sába a scriptet, mert volt esze!

De a többiek hogyan kerültek ide, mint például Richard Burton, Max von Sydow, Ned Beatty és többek között James Earl Jones?

Mindenki egy nagyon vicces cigit szívott, vagy az egész forgatás alatt vedelték a whiskey-t?

Az anya-lánya kapcsolat már eleve kilőve, így dramaturgiailag totálisan ingatag lábakon áll az egész...

A filmtörténelem egyik leghitványabb folytatása, amit én magam is alig bírtam megnézni. Pazuzu sáskákon utazik, gagyi makettek, egymásra vetített hátterek és a ripacskodó Linda Blair!

A képi világ szó szerint ocsmány, rettenetes vágásokkal, maszkokkal, és még Ennio Morricone is alulteljesített!

Jim Blount, a special effects csapat vezetője is szégyellheti magát, hogy ezért fizetést vett fel!

A sáskaszörny, a hipnotizálás, a röhejes és random képsorok, nulla történet, mi kell még?

Semmi!

Jó sok pálinka, hogy elfelejtsem!

Ez a film még ennyi leütést sem érdemelt volna!

Az IMDb-n 28 ezer véleményből 3,8/10-es, a TMDB-n 656 értékelés után 45%, de nálam sajnos ez értékelhetetlen!

Édesburgonya chips, persze házilag, és házi boróka szörp...

Hanyagolom az E betűket!

Természetesen a kedvenc fotelemből néztem ezt a förmedvényt is...

horror

Az Ördögűző 2. című horrorfilmben az első részben szerencsétlenül járó gyermeket láthatjuk, aki bár eltelt négy év, még mindig rémálmokkal küzd és pszichoterápiás... több»

2