Közösség

Vélemény:

 

67 Hófehér és a vadász

(2012)

Hófehér és a vadász

 
Artemisia   2017.12.10 10:44
5

Megosztó érzéseket keltett bennem a film. A látványvilág nagyon szép, a szereplőgárda is jól lett összeválogatta, de a történet már több hibát is ejt,esetenként nagy amatőröket is,pl. Ravennának 2-szer is lehetősége van megölni Hófehért,de ő kiselőadást tart neki,olyasmikről amiket a film eleje óta tudunk.Valami eredetibbet is kitalálhattak volna a megmenekülésére. Hemsworth és Theron alakítása remek,de Stewart játéka lagymatag,a reakciói, a gesztusai, a mozgása,a szóhasználata oda nem illő és hiteltelen.Én megreformáltam volna kicsit a szereposztást, a főszerepet Theronnak kellett volna kapnia,Ravenna szerepét pedig egy másik színészóriásra bíztam volna,előre Sigourney Weaver jutott eszembe.A profibb alakítások mellett az öregedés-témát is jobban meg lehetett volna lovagolni,hiszen Charlize Theron 28-29-nél nem néz ki többnek és sokkal szebb mint Stewart. Minden adott volt egy Disney-minőségű, gyönyörű klasszikus elkészítéséhez, de rengeteg lehetőséget kiaknázatlanul hagytak,így középszinten maradt.