Közösség

Vélemény:

 

71 Expedíció

(2018)

Kifejezetten egy érdekes és látványos Sci-Fi film volt ez!

 
Erik Csok   2024.02.06 11:25
1

Félve ültem le megnézni a filmet, mert pár napja írtam a 2022-es „Ők” című, szerintem borzalmas filmről, és azt a filmet e film rendezője csinálta szintén, ezért az elvárások, hát, alacsonyan voltak. De ajánlották a filmet, mennyire jó, és tegnap este sikerült is megnézni. És ez egy jó film! Nekem tetszett, nagyon érdekes a történet, és a látvány, az gyönyörű, jó a színvilága is a filmnek. Tetszett benne még az is, hogy úgymond voltak „fejezetek”, és meg tudott lepni a film helyenként nagyon is. És egy sci-fi filmhez képest ez egy véres film, nem is kicsit. Bennem volt az az érzés is, hogy csak a végét ne rontsák el valami hülyeséggel, és hála istennek, nem így lett, legalábbis nekem nem volt bajom a befejezéssel, én tudtam követni a filmet, és ha figyel az ember, igenis könnyen össze tudja rakni. A színészek is jól játsszanak, Natalie Portmant én szeretem, jó színésznőnek tartom, és itt is hozza azt, amit kell. A férjét játszó Oscar Isaac is jól alakít, csak ő nem sokat szerepel. Szóval, én elvoltam ezzel a filmmel, egy érdekesebb sci-fi film, szóval aki szereti az ilyen filmeket, az megnézheti!