Közösség

Vélemény:

 

84 Pókember - Irány a Pókverzum

(2018)

Pókember - Irány a Pókverzum

 
Gábor390920   2022.02.06 22:31
0

Már többször szemeztem ezzel a mesével korábban, viszont csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem. A Pókember: Nincs hazaút után kicsit hiányérzetem maradt, ezért elkezdtem képregényeket olvasni, megnéztem az összes Pókember-filmet, majd rászántam magam, hogy megnézzem ezt a formabontó mesét. Hát igen, a Marvel tud valamit. A multiverzumot már ebben a mesében megismerhetjük, nem csak egy Pókember létezhet, sőt még Pókmalac és Pók Gwen Stacy is. Mindegyiküknek megvan a maga sorsa a saját világában, mégis Miles Morales világába csöppennek a Pókemberek, ahol csak akkor állíthatják meg Wilson Fisket, ha összefognak. Miles-t is megcsípte egy pók, amitől hasonló képességei lettek, mint Peter Parkernek. Szerencsére nincs egyedül, a többi Pókember segít neki megismerni ezt az új világot. A rajzfilm vizualitása is kiemelkedő, szinte olyan, mintha egy képregény elevenedne meg a szemünk előtt. Nagyon jó volt látni, hogy már 2018-ban hozzá mertek nyúlni az alkotók a multiverzumhoz/pókverzumhoz, felkészítve a rajongókat az esetleges élőszereplős változatra is.