Közösség

Vélemény:

 

78 Időutazók

(2016)

Időutazók

 
MMcFly2015   2017.03.24 08:01
2

Elég jól sikerült (sci-fi) kaland sorozat! A téma utáni szeretetem miatt mindenre vevő vagyok ami hasonló. A felépítése is nagyon jó a sorozatnak. 10-11. részig minden részben más történelmi helyszínre utaznak, és egy fő szállal foglalkozik, ami elég lassan bontakozik ki. Felhagynak ezzel a szisztémával a vége fele, és az utolsó 3 rész már csak a fő szállra fókuszál, ami elég nagy baromság lett. És ami még nagyobb baj, hogy az évadzáró epizódban egy dolgot elvarrnak de három új dolog is bejön - jelezvén, hogy szeretnének második évadot csinálni. Ezért nem kérdés, hogy a kíváncsiságom hajt, várom a folytatást, de utána olvasva: nem áll jól a sorozat szénája! Én drukkolok neki. Látványban gazdag, érdekes, és aki az időutazós filmekért rajong, annak biztos lebilincselő minden epizód. Én nagyon élveztem. Akciók mellett a humort is megfelelően adagolják, köztük pár ,,Vissza a jövőbés" poénok is akadnak. Van egy abszolút fölösleges romantika, de szerencsére ritkán jön elő. Központban az amerikai történelem, bevallom, majdnem minden rész után 10 perc Wikipédia kellett, hogy utána járjak a dolgoknak. Így azt mondom, hogy az iskolás korosztályt (is) pláne lekötné. Kár a végéért, bízok a legjobbakba a folytatást illetően.