Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Timeless

(Timeless)
Timeless

Tartalom

Egy bűnözőnek, aki a múlt megváltoztatásával akarja elpusztítani az Egyesült Államokat sikerül ellponia egy időgépet. Egy katonából, egy történelemtanárból és egy tudósból álló csoport minden elkövet azért, hogy a szökevény ne járhasson sikerrel, ehhez azonban az ő fejével kell gondolkozniuk.

2017. 03. 24. 08:01

Elég jól sikerült (sci-fi) kaland sorozat! A téma utáni szeretetem miatt mindenre vevő vagyok ami hasonló. A felépítése is nagyon jó a sorozatnak. 10-11. részig minden részben más történelmi helyszínre utaznak, és egy fő szállal foglalkozik, ami elég lassan bontakozik ki. Felhagynak ezzel a szisztémával a vége fele, és az utolsó 3 rész már csak a fő szállra fókuszál, ami elég nagy baromság lett. És ami még nagyobb baj, hogy az évadzáró epizódban egy dolgot elvarrnak de három új dolog is bejön - jelezvén, hogy szeretnének második évadot csinálni. Ezért nem kérdés, hogy a kíváncsiságom hajt, várom a folytatást, de utána olvasva: nem áll jól a sorozat szénája! Én drukkolok neki. Látványban gazdag, érdekes, és aki az időutazós filmekért rajong, annak biztos lebilincselő minden epizód. Én nagyon élveztem. Akciók mellett a humort is megfelelően adagolják, köztük pár ,,Vissza a jövőbés" poénok is akadnak. Van egy abszolút fölösleges romantika, de szerencsére ritkán jön elő. Központban az amerikai történelem, bevallom, majdnem minden rész után 10 perc Wikipédia kellett, hogy utána járjak a dolgoknak. Így azt mondom, hogy az iskolás korosztályt (is) pláne lekötné. Kár a végéért, bízok a legjobbakba a folytatást illetően.

2017. 01. 24. 13:54

Látványvilág a hatalmas és a mondanivaló sem utolsó. Kicsit időutazós , kicsit scifi és kicsit romantikus is, megfelelő helyen van a humor , hitelesek és szerethetőek a karakterek.

2016. 08. 31. 14:06

Tipikus sci-fi sorzat az időutazós fajtából. Igyekeznek jó minőségben szállítani az anyagot, ezért aztán néha le is esik az ember szája, de maga a történet kissé kiszámítható. Ellenben legalább a karakterek szerethetők.

Az előzetesben hallható zene a The Eve of Destruction.

(VFTS)
Smoking Barrels: Timeless
Annyit mondok: időutazás, és ezzel el is mondtam a legjobbat erről az NBC-s sorozatról. 6,5/10