Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Timeless

(Timeless)
Timeless

Tartalom

Egy bűnözőnek, aki a múlt megváltoztatásával akarja elpusztítani az Egyesült Államokat sikerül ellponia egy időgépet. Egy katonából, egy történelemtanárból és egy tudósból álló csoport minden elkövet azért, hogy a szökevény ne járhasson sikerrel, ehhez azonban az ő fejével kell gondolkozniuk.
2016. 08. 31. 14:06

Tipikus sci-fi sorzat az időutazós fajtából. Igyekeznek jó minőségben szállítani az anyagot, ezért aztán néha le is esik az ember szája, de maga a történet kissé kiszámítható. Ellenben legalább a karakterek szerethetők.

2016. 03. 27. 01:22

Hozza az elvárt minőséget, de sajnos kissé szpoileres az egész sztori. A várt izgalmakon kívül meglepni nem igzán tudott engem. Aki szereti az időutzás témát, annak nagyobb eséllyel jön majd be.

2016. 03. 05. 00:04

Nem teljesen, de azért egész csúnyán elbaltázták ezt a lehetőséget. Nagy potenciált láttam ebbe a sorozatba az előzetesek alapján, de az els és a második rész nekem akkora csalódást okozott, hogy inkább nem is folytatom. De az ötlet tetszett...

Az előzetesben hallható zene a The Eve of Destruction.

(VFTS)
Smoking Barrels: Timeless
Annyit mondok: időutazás, és ezzel el is mondtam a legjobbat erről az NBC-s sorozatról. 6,5/10