Időutazók

Timeless

2023.01.14 harnas1207 Nézhetetlen

Borzalmas sorozat, matinénak is rendkívül gyenge.

2017.03.24 MMcFly2015

Elég jól sikerült (sci-fi) kaland sorozat! A téma utáni szeretetem miatt mindenre vevő vagyok ami hasonló. A felépítése is nagyon jó a sorozatnak. 10-11. részig minden részben más történelmi helyszínre utaznak, és egy fő szállal foglalkozik, ami elég... Több

2020.05.24 Robinson76

Amerika története akcióval és sci - fivel spékelve

Egy milliárdos cégének néhány agytrösztje feltalálja az időgépet, a prototípust azonban még a tesztüzemi fázisban elrabolja a "gonosz" azzal a szándékkal, hogy újraírja Amerika történelmét…Létezik azonban még egy masina, a Mentőcsónak, amivel egy háromfős csapat a nyomába ered. És már bent is vagyunk a történet kellős közepében... Csak az évszám és a terület ismert, ebből kell a csapatnak kiderítenie a pontos helyet illetve az eseményt és megállítania az ellenséget. Rengeteg hírhedt történelmi eseménybe és híres személy életébe is bepillantást nyerünk az időben ugrálva, a történelmi fogócska közben és szép lassan egyre tisztább képet kapunk arról, hogy ki is az igazi gonosz. Ezt mindenkinek látnia kell...

2017.11.22 Bazzzsi

Egy közepesen izgalmas időutazós történet, amely különféle korokba repítette a nézőket. Nem lehet tudni benne hogy ki a jó és ki a a gonosz, ami a vége felé csúcsosodott ki.

2021.10.30 HanGa

Izgalmas, látványos és elgondolkodtató történet. Igazi történelmi utazás.

2017.07.31 Lonka

Ami nagyon jót tesz a sorozatnak, hogy vissza.vissza kacsint a szereplők múltjába is, így valahogy tartalmasabb az egész. Tetszik, hogy külön csapat dolgozott azon, hogy mindig korhű ruhát viseljenek.

2022.08.23 hemish

Nagyon kedveltem ezt a sorozatot

Beigazolódott, amit mindig is gondoltam a sorozatokról. Ha nem jó a casting, nincs kémia a szereplők között, megette a fene az egészet. Ebben a sorozatban szerintem minden működött. A szereplők, a történet, a kémia a szereplők között. Nagyon szomorú voltam, hogy az első évad után elkaszálták, és csak rajongói nyomásra kapott egy korrekt második befejező évadot. Nekem tetszett nagyon az első évad, kedveltem az új szereplőket is. Kár, hogy le kellett zárni.

2017.01.24 valery

Látványvilág a hatalmas és a mondanivaló sem utolsó. Kicsit időutazós , kicsit scifi és kicsit romantikus is, megfelelő helyen van a humor , hitelesek és szerethetőek a karakterek.

2020.10.30 idanka

Igazi sc-fi kaland sorozat

Izgalmas, illetve érdekesnél érdekesebb történelmi események szemtanúi lehetünk. Imádni való.

2020.08.18 betegphiu

Műanyag...

5 epizód után kukáztam. Kiszámítható, sablon. A Sliders odaveri simán..

2016.08.31 grufa

Tipikus sci-fi sorzat az időutazós fajtából. Igyekeznek jó minőségben szállítani az anyagot, ezért aztán néha le is esik az ember szája, de maga a történet kissé kiszámítható. Ellenben legalább a karakterek szerethetők.

2016.03.27 achyles77

Hozza az elvárt minőséget, de sajnos kissé szpoileres az egész sztori. A várt izgalmakon kívül meglepni nem igzán tudott engem. Aki szereti az időutzás témát, annak nagyobb eséllyel jön majd be.

2016.02.07 fester

Eddig jó, csak ez után is legyenek képesek fenntartani a feszültséget, mert hamar unalmassá tud válni a sztori túlbonyolítása, főleg, ha közben inkonzekvenssé válik. De eddig jó, várom a folytatást!

2016.03.05 adam

Nem teljesen, de azért egész csúnyán elbaltázták ezt a lehetőséget. Nagy potenciált láttam ebbe a sorozatba az előzetesek alapján, de az els és a második rész nekem akkora csalódást okozott, hogy inkább nem is folytatom. De az ötlet tetszett...