Közösség

Vélemény:

 

24 Ben Hur nevében

(2016)

Ben Hur nevében

 
HercegPeter   2018.06.21 17:03
0

Senki ne nézze meg! A rendező filmjeit elnézve nem csodálkozhatunk a film minőségén. Valószínűleg úgy voltak vele, hogy gyorsan meglovagolják az új Ben Hur film körüli hype-ot, vagy hátha valaki összekeveri a két filmet. Valószínűleg a megtekintések komoly hányada is ide tehető, hiszen aki komolyabban utánanéz ennek a filmnek az nagy eséllyel nem nézi meg. Lehet én is jobban jártam volna, ha így döntök. Bár én szeretem a kihívásokat. Ha azt mondom, hogy nem méltó arra, hogy az eredeti Ben Hur film folytatásának mondják, akkor valószínűleg senkit sem lepek meg. Igazából a főszereplő nevét és a lovakat leszámítva nincs is köze az elődjéhez. Jobban jártak volna, ha nem próbálják meg hozzákötni. Egy névváltoztatás és szinte máris egy teljesen új filmet kapunk. De így akarva is leszóljuk ezt és igazunk is van. Sokat akartak, de egy egyszerű történelmi kalandfilmet sem tudtak leforgatni rendesen, nemhogy egy legendás mozifilm folytatását. Nincs pozitívuma a filmnek, talán csak annyi, hogy nem túl hosszú. A harcnak nevezett bohóckodások gagyik, valószínűleg jobbra nem is futotta volna az alacsony költségvetésből. Ezt tükrözik a béna kellékek és jelmezek is.