Közösség

Vélemény:

 

71 Dear Zindagi

(2016)

Dear Zindagi

 
Mayolika   2019.09.01 13:29
0

Rettenetesen unatkoztam a film közben, közel egy órán keresztül szinte semmi nem történik, csak Alia Bhatt kapott lehetőséget arra, hogy bemutasson pár operatőrös közhelyet, szúrósan bámuljon mindenfelé és rébuszokkal szórakoztassa a jobb sorsra érdemes Kunal Kaport. Meg a nézőt. Átlag esetben már fél óra után otthagyom az ilyen filmet, de hát ott van a színlapon, Shah Rukh Khan, gondoltam megvárom, hátha akkor történik valami, ha ő megjelenik. Hát nem sok. Lehet, hogy velem van a baj, de nem gondolom, hogy attól lesz jó terapeuta valakiből, hogy szakadt farmert visel. Próbáltak vele valami Robin Williams szerű dolgot csinálni, de hát van neki saját stílusa, azzal kellett volna valamit kezdeni. Meg esetleg egy normális forgatókönyvvel. Kaira problémái olyan érdektelenek, hogy az sem lehet túl érdekes, ahogy megoldódnak. Természetesen varázsütésre, egyik pillanatról a másikra. De legalább nem szerettek egymásba. Tudom, hogy Alia Bhatt sorra nyeri a díjakat Indiában, én ebben a filmben láttam először, de tudván, hogy neves filmrendező apuci, azt gondolom, hogy lehet valami köze ennek a ténynek a díjakhoz. Ebből a filmből nekem semmi olyan nem jön le, hogy kivételes tehetsége lenne. SRK viszont benne van nálam a top 5-ben a bollywoodi férfi színészek közül , és szeretem nézni, bármit csinál. De az utóbbi években még nem találta meg, hogy milyen irányba akar menni, egyik unalmas filmet csinálja a másik után. Remélem jön még tőle izgalmas, érdekes film is.