Közösség

Vélemény:

 

64 Éjjel érkezik

(2017)

Elzárva a világ elől!

 
Erik Csok   2024.01.29 22:55
0

Egy ajánlásra néztem meg a filmet, jókat halottam róla, ugyanakkor semmit nem tudtam róla, azon kívül, hogy Joel Edgerton játszik benne. És így, hogy megnéztem, érdekes végeredményt kaptam. Kezdem ott, hogy szerintem ez egy rétegfilm, ami azt jelenti, hogy valakinek vagy nagyon tetszik, vagy nagyon nem. A film lassú, de nagyon, alig történik benne valami, szóval a néző ne egy izgalmas darabra számítson. Valamint ez a film elsősorban egy dráma szerintem, hiába horrorként és thrillerként is fel van tüntetve. Igen, vannak benne ilyen részek, de ez egy drámai film, aminek van mondanivalója is. Ami még működött benne, az az, hogy nagyon jó a hangulata, érdekes atmoszférájú film, és érdekes posztapokaliptikus film. Úgy igazán, egy szimpatikus karakter sincs a filmben, mindenki titokzatos és fura, csak úgy, mint maga a film, de a színészek jól alakítanak. Érdekes film ténylegesen, egyszer meg lehet nézni, én 3 csillagot adok rá, mert tényleg nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e nekem ez a film, vagy sem, mindenesetre egy érdekes filmélménnyel lettem gazdagabb, az már biztos!