Közösség

Vélemény:

 

58 Most van most

(2019)

Most van most

 
Emmersson   2021.05.20 18:42
2

Na, sikerült megtekintenem - letudtam, mint egy 3x halasztott vizsgát. Nem jó film. Gyenge a forgatókönyv, nincsen igazán sztori. Ez egy road movie esetében nem kifejezetten feltétel, de azért némi iránya legyen már a történéseknek! Nem, nem megyünk el a 10 évvel korábbi pasinkhoz. Ha mégis (mert sajna elmentek), akkor azonnal lelépünk, mikor látjuk az 5 gyereket. És a másik exünket is hanyagoljuk, akiről tudjuk, hogy már nőként él (ide is elmentek). És főleg nem könyörgünk neki, hogy ugyan, csináljon már fel, mert mégis gyereket akarunk, épp tőle. Tompos Kátya jó színésznő, remek énekes és dögös nő. De ezt miért kellett bevállalni? Az igazság az, hogy Lovas Rozi a 3 percében lemosta a vászonról. Lukács Dániel – Who the f*ck is Dani?! – folyamatosan vigyorog, somolyog. Kezdő színészek teszik ezt zavarukban. Pedig lehetne jó is, de nem az. Básti Juli az Básti Juli. :) Amikor a "C" színvonalát hozza, még akkor is jó. Elek Ferit már sosem találják meg egy jó szereppel? Megint egy pipogya anti-férfit kellett alakítania. László Zsolt talán egy percet kapott, és abban jó volt. Kár, hogy a balatoni helyszínen keveset forgattak. A hajón italozó, lassított jelenet szégyen volt, a haverokat játszók ócska alakítást nyújtottak. Értem én, hogy kevés volt a lóvé. De akkor nem kell filmet készíteni, csak ha van mondanivaló. Ez így gyenge lett.