Közösség

Vélemény:

 

88 A mandalóri

(2019)

Nem rossz, de nem is izmos első rész

 
mfos   2019.11.14 01:58
0

Megnéztem az első részt, ahhoz képest, hogy az imdb-n jelenleg 7000< user 9.5-öt adott rá, szerintem nem jó film. Vagyis túlzott a 9.5, részemről 7/10. Látszik, hogy elegendő pénzt fordítottak a megvalósításra, ami visszaadja a Star Wars hangulatot és szerencsére -még egyelőre- nem a "The last Jedi" stílusában, a történet is egész jó, de azért nem dobok seggest tőle. A robotos rész nagyon ütős lett, azt irigylésre méltóan megcsinálták és tetszik a legvége, nagy izgalmat hagy! A közepe kicsit ellaposodik, van egy "kovács", akinél történik egy visszaemlékezés, az szerintem kimondottan béna lett. A főszereplő mozgásával is vannak bajaim, konkrétan úgy látom, mintha besz@rt volna :D , úgy jár. Lehet csak az én elvárásom, hogy vagányabban járjon, de elvileg egy kőkemény fejvadász. Na mindegy, ha piskótából van, akkor sem kéne karóval a popójában járnia :D . Negatív meglátásom még: néha kicsit úgy éreztem, hogy snittekből áll össze a rész, nem mindig látom folytonosnak a történetet, de ez néha fordult elő csak. Várom a folytatást, szerintem van benne "anyag", remélem legalább ezen a szinten tartják, bár ha már sci-fi sorozat, akkor nálam pl. a "The Expanse"-t megközelíteni nem tudja egyelőre a Mandaloriai. Meglátjuk mi lesz :) .