Közösség

Vélemény:

 

79 Mezítláb a parkban

(1967)

Mezitláb

 
Yosihiro   2019.02.10 12:13
1

Egy igazi 60-70 -es évekbeli amerikai vígjáték. A poénok kicsit túleröltettek de összeségében egy jó vígjáték. Mikor elkezdödött a film rosszabra számítottam. A történet magávalragadó , aranyos és kellemes érzetet ad. A végkifejlet romantkius bár a háztetös jelenetet én átcseréltem volna egy másikra. A filmben talán kevés embernek tünik fel hogy az alkohol mennyitre szerepet játszik a képkockákon. Talán nincs is olyan 5 perc a filmen ahol ne töltenének egy poharat meg :) A vígjáték része a filmen rendben van vannak mosolyogtató jelenetek és némi humor is. A romantika átjön ugyan de olyan mélyen nem ahogyan szerették volna szerintem. A film címe nem tükrözi a cselekményt. Én az 5 emelet boldogság címet adtam volna :) Valóban eröltetett ez az 5 emelet a filmen és ahogy a szereplök alig kapnak levegöt az valahol jól lejön valahol már túlzás. A mezitlábas parkbéli jelent iagzából nem illik a filmbe de még elfogatható. A színészi alakításokról annyit hogy Robert R. nem alkot kimagaslót ez nem a legjobb filmje ellentétben J. Fonda szerintem nagyot játszik. Összeségében egy közepes vígjátékot kapunk ami nézhetö szórakoztató. Üdv Yosi