Közösség

Vélemény:

 

48 Veszett zsaru

(1989)

Veszett zsaru

 
Márton   2018.11.07 15:53
0

Számomra eddig ez a film az ismeretlen tartományba tartozott, bár már azért hallottam róla egy-két dolgot, de arra azért senki nem hívta fel a figyelmemet, hogy ennyire rossz filmről lenne szó! Tegnap este a saját agysejtjeimen érezhettem át azt a tényt, hogy miként tud másfél órában egy rossz film károkat okozni! Először is a Veszett zsaru (vagy Veszett Kopó) egy teljes mértékben Trash film lett! Kereshetném benne az értékelhető dolgokat, de nem teszem meg, mert nem nagyon hiszem hogy akármilyen kis mértékben sikerrel járnék! Bár legalább már a film legelején részben felkészítenek arra a készítők, hogy nem egy slasher horrort fogunk látni, hanem egy ízig-vérig Trash horrort! Itt ne nagyon várja el a néző azt, hogy a karakterek szimpatikusak lesznek, vagy hogy bármilyen apró mértékben is meg fogjuk őket kedvelni, vagy hogy egyáltalán bármiféle színészi játékban részesíteni fognak minket! Az óvatlan néző a film tartalmának az elolvasása után, még reménykedhet benne hogy egy tipikus slasher történetet fog látni, ami akár még izgalmas is lehet, de nem ennél a filmnél az szinte biztos! Mert a Veszett zsaru egy rém unalmas film lett, ráadásul ennyire ostoba jeleneteket is ritkán láthatunk! Még a halálesetek megjelenítése (már ha épp fognak mutatni bármit is belőle) is rém gyenge lett! Összesítve csak azért nem tudom a nézhetetlen kategóriába sorolni jelen filmünket, mert legalább az épp ügyeletes gonoszunk beszólásai, talán tudtak valamiféle humorfaktort hozni e pocsék filmbe!