Közösség

Vélemény:

 

65 Mosolyogj

(2022)

Ismét itt vagyok....

 
Interfectorem Sabnock   2023.01.15 17:59
2

Valami követ.
Látta ezt a filmet valaki?
Én igen, és kijelenthetem, hogy itt viszont egy copyt láttunk, kissé gyengébb kivitelben.
Vagy a Fallent a zseniális Denzel Washingtonnal a soraiban.
Na, az olyan rémisztő, ami itt azért annyira van, mint Makó attól a bizonyos Jeruzsálemtől.
Ráadásul annak követhető volt a sztorija!
Sajnos, lehet, öregszem, mert megint belefutottam egy olyan természetfeletti katyvaszba vagy káoszba, amit nem igazán értek.
De nem is igazán ez a lényeg, hanem az, hogy ez a termék úgymond eladható-e, vagy nem?
Parker Finn, az elsőfilmes rendező kissé megmosolyogtató stábot trombitált össze.
Kissé jellegtelen és hiteltelen színészek, akiknek nem is sikerült a szívembe lopniuk magukat.
Más elfoglaltságaim miatt nem igazán tudtam a filmekkel mostanság „közelebbi kapcsolatba” kerülni, de már elkezdtem pótolni a hiányosságaimat.
Szóval vissza a filmhez.
Sosie Bacon (The Last Summer), Kyle Garner (Sikoly 2020, Rémálom az Elm utcában 2010,) és a leggyengébb láncszem, maga Jessie T. Usher ( Veszélyes hazugságok ).
Tehát.
Nem fogott meg, nem szippantott be, nem volt számomra értelmezhető. Mint a mai alkotások jó része. Kedves „rettegő” olvasóim, ez sajna nem horror, csak némi-nemű horrorelemekkel megtűzdelt „ijesztgetős film”.
Nyugodtan rágcsáltam a körtémet, hiszen nem is nagyon történt semmi figyelemre méltó.
Mr.Finn, szurkolok önnek, hogy szedje össze magát, ha rendező szeretne lenni.
Na, az még nagyon messze van.

 
Tipikus Semmilyen 2023.02.13 14:42
0

Milyen körtét ettél?