Közösség

Vélemény:

 

51 Suhaag

(1994)

Suhaag

 
Mayolika   2018.08.21 07:38
0

Rendes szokása a bollywoodi filmeknek, hogy elaltatják a néző figyelmét szerelmi egymásra találással, (vagy mint itt) civakodással, és amikor az ember hátradőlve nyugisan szemléli a történéseket, akkor beüt a mennykő, és bedobnak valami falrengetőt, vagy simán egy kis horrort. Alapból gyűlölöm ezekben a filmekben elcsattanó pofonokat, főleg azért, mert többnyire nincs rájuk reakció. Legtöbbször még csak zokon sem veszik. Azt, hogy ebben a filmben egy nő folyamatosan sebesültre veri a párját, nem tudom máshogy nézni, mint görbe tükörnek.Mert ha komolyan ez a vicc faktor, hát azon én nem nagyon tudtam nevetni. Hogy Raj (Akshay Kumar) miért nem hagyja ott ezt a hisztérikát, az meg külön rejtély. De nem is ez a fő cselekménye a filmnek, hanem a rettenetes bűnügyi szál, amiről a mai napig hallunk rebesgetni Indiával kapcsolatban. Tényleg hátborzongató jelenetekkel van megtűzdelve, és az utolsó pár perc meg mindent visz. Se köpni, se nyelni! Egyértelműen Ajay ( Ajay Devgn) a főhős, aki a film elején igencsak tenyérbe mászó pökhendiséggel mutatkozik be, megint csak a fene se érti Pooját (Karisma ), hogy mit eszik rajta. Annyira nem is néz ki jól. Akki csak az úgynevezett barát szerepkörét vállalta, (na ő már jól néz ki), kellő alázattal játssza, és azért a végére igencsak megnő a jelentősége. Azt a barátságot jó nézni, ami a két fiú között van, és ahogy Raj teljes értékű családtag lesz Ajayéknál, az könnyfacsaró. Jó idegek kellenek a filmhez, de érdemes megnézni!