Közösség

Miért nem lehet tiltani a társainkat?

 
OkosMajom   2023.09.29 23:06
2

Kíváncsi lennék arra, hogy miért nincs tiltás funkció az oldalon. Bár hallottam már régi embernél, hogy aki csókos a szerkiknél, tilthat egyeseket! Nem értem a kivételezést, vagy várjunk? Nagyon is értem! Csak hát akkor miért játsszuk azt, hogy itt mindenki egyenlő az oldalon? Kb. 20 ember véleménye mindig a nap véleménye, bár néha valamelyik olyan, mint egy nagycsoportos ovis, írástudatlan firkája! Elég komoly a beltenyészet, úgy látom!

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 20:37
0

Úgy látom, valakit kifogott a Jerikó nevű kislány!!!
Eddig tűrtem, de most már elegem van abból a nyálas, r.hes fejéből, meg a kislányos sírásából!!!
Jerikó kislányka!!!
Ha problémád van, keress meg!!!
Annyira várom, hogy eláruld a neved, tisztséged, beosztásod!!!
Dobjad öreg, hagy szaladjak el feléd!
Istenuccse ha írsz egy privát e-mail címet, írok neked!!!
Keressük egymást, ne itt szájpett.ngeljünk!!!
Nem unod még???
Elmegyek, és barátkozzunk össze.
Bemutatkozom majd neked, sőt...
Sütit és kávét is viszek neked, csak jelezz!!!
Na itt izmoljunk már, mint az oviban!
Légy kemény kislány!!!
Gyerünk kis jercsike, addig is puszcsikállak!
Várom azt a szájbav.rt e-mailed!!!

 
Eszter 2023.12.22 15:33
2

Kedves felhasználónk!
Arra szeretnénk kérni, hogy a jövőben kerüld a más felhasználókkal szembeni személyeskedő, becsmérlő hangnemet. Javasoljuk, hogy az egyet nem értésedet objektíven, a másik személyének támadása vagy bántása nélkül fejezd ki.
Üdvözlettel:
A Mafab csapata

 
Master 2023.10.08 21:11
4

Neked orvos kell, haver! Sürgősen méghozzá. Indulatkezelés, sokkterápia, pszichiátriai beutaló, mind kellene! Nagyon rád fér! A végén agyvérzést kapsz itt. :)))) Elkaparsz egy helyben.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:03
0

Nem vagyok a haverod, re*ardált b*rom!!!

 
hp 2023.10.04 00:44
1

Kedves OkosMajom, nincs olyan, hogy valakinek lehet tiltani, valakinek nem. Tiltani mindenki tud, de csak azt lehet tiltani, aki privátban, a belső levelezésben küld üzenetet. Ez eddig is így volt, és ebben nem volt változás. Ez a funkció arra szolgál, hogy privátban senki ne zaklathassa a másikat. Azt viszont nem lehet megtiltani (és nem is lehetett), hogy valaki például hozzászóljon valamelyik kommentedhez.

 
OkosMajom 2023.10.04 15:39
2

Aha, köszönöm a kimerítő információkat, akkor ez is csak legenda volt! :) Én így hallottam... Még egyszer köszönöm, így már tisztán látok! :)

 
hp 2023.10.04 15:43
1

És ha bármilyen kérdésed lenne, keress nyugodtan privátban vagy az [email protected], ezer örömmel válaszolok, válaszolunk bármire. :)

 
OkosMajom 2023.10.04 15:52
0

Köszi előre is! A másik fórumtémában tettem fel kettő kérdést hozzátok, szerkikhez, örömmel veszem, ha válaszolsz! Üdv/Br.

 
hp 2023.10.04 16:09
1

Ha a trollos kérdésre gondolsz, még tegnap írtam választ. :) Vagy van valami más?

 
OkosMajom 2023.10.04 16:56
1

Tisztelt hp! Nagyon szépen köszönöm! Csak egyes filmek miatt aggódtam, hogy lepontozták! Lenne még egy kérdésem! Nem gondolkoztatok-e azon, hogy 1-10-ig lehetne a csillagokat osztani? A jó után például a zseniális nem takarja a valóságot! De mondjuk egy filmet 6 csillagra, vagy 2 csillagra értékelnénk, az már releváns „mutató” lehetne. A másik! Azt érzékelem, hogy egy cikket a létszámhoz képest nagyon kevesen olvasnak és lájkolnak. Gondolom, több ezer itt író emberke van az oldalon... De sajnos, amit látok, nagyon max. 6-7 lájk, és pár száz olvasás. Nem lehetne valahogy szélesebb körben a cikkeket úgymond „elolvasatni” az itt jelenlévőkkel? Jobban is pörögne az oldal, és több jó cikk is születhetne... Szinte mindenki csak magának ír. Kissé lapos az érdeklődés! Bocsi, ha ezekkel fárasztalak. Szép napot! (Ezek lennének azok!)

 
hp 2023.10.04 22:21
1

Egyáltalán nem fárasztasz. :) Lássuk akkor. A trollok első körös szűrésében minden troll profil által leadott értékelést töröltünk, így minden visszaállt a korábbi szintre. A csillagok kérdése... ez többször is felmerült már, meg is osztotta a csapatot, de az 5 csillag (plusz a csillag nélküli, értékelhetetlen) van többségben, és őszintén szólva nem valószínű, hogy ez változni fog a közeljövőben, de soha ne mondd, hogy soha... :) A cikken most a felhasználók kritikáit érted? Ha igen, akkor ott rátapintottál valamire, mert mi örülnénk a legjobban, ha ezek az írások a legszélesebb körhöz eljutnának. Hidd el, hogy egyfelől büszkék, másfelől meg hálásak vagyunk minden kommentelőnek, és azoknak kiváltképp, akik rászánják a szabadidejüket, hogy egy alapos kritikát írjanak. Éppen ezért vannak kint ezek az írások és az új kommentek a főoldalon, külön rovatként a magazinban, a közösség részben, ezért osztjuk meg a nap kommentjét a Facebookon, de úgy tűnik, hogy van itt még egy titkos összetevő, amit nem találtunk meg. Ha van ötlet, javaslat, jöhet. :)

 
OkosMajom 2023.10.04 16:56
1

Igen, feltettem egy kérdést az aktivitással és a csillagokkal kapcsolatosan. De bemásolom.

 
F79 2023.09.30 18:31
4

Hű. Ha már így a közösség tagjaként megszólítva érzem magam... Én nem ismerek egy szerkesztőt sem, és néha kicsit túlzásba viszem a meglátásaim hangoztatását. Ennek ellenére többször válogatták be egy-egy írásomat „A nap véleménye” közé, úgy is, hogy az aktivitásom – egyéb elfoglaltságaim okán – eléggé hullámzó. Az írásaim színvonala is inkább kísérletező, totál amatőr (mert nem foglalkozok hivatásszerűen írással). Eddig nem tiltottak sehonnan, bár némely karcosabb megnyilvánulásomat az adminok – indoklás nélkül – törölték. Szóval én nem tartom magam a „beltenyészet” részének, írok, amikor kedvem és időm van, olvassa, aki olvassa. Néha még a mozijegyes listára is feljutok, és nem szégyellem magam. Sajnálom, hogy ezen a téren rossz tapasztalataid vannak, nekem is vannak nyűgjeim – egyebek miatt – az oldallal, de emiatt nem támadok be másokat.

 
OkosMajom 2023.10.02 22:54
2

Bocsi, ha félreérthetően írtam! Nem támadok be senkit, nem ez volt a célom! Nem is panaszkodom ám, komolyan! De a tiltásról meghallgatnám a szerkiket! Van, akinek lehet, van, akinek nem... Bár tudom, a válasz soha nem fog megérkezni... Neked szép hetet, és a „beltenyészet” szó lehet, erős volt, de inkább kissé kétségbeesett, mint igazán komoly!

 
F79 2023.10.02 23:16
2

Oké, semmi gond. :) Őszintén szólva erről a tiltás funkcióról nem tudtam. Talán, mert eddig nem volt okom senkit sem tiltani, és arról sincs tudomásom, hogy engem bárki tiltott volna, így fel sem merült bennem ennek igénye vagy lehetősége. Ezért értetlenkedtem, hogy miről van szó, de már érteni vélem.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.03 20:31
1

Üdv, Barátom! Tényleg volt tiltás valamikor!!! Mikor a jerico néven futó kiscsikó üzengetett nekem, ő még akkor is le tudott tiltani engem, pedig már akkor rég nem volt működésben ez a része az oldalnak. Már maga ez is furcsa volt, plusz, hogy bizonyítottan kb. 15-20 oldalról írogat, így önmagát lájkolgatta, és ezt sem büntették. De ez már halott ügy! Na ennyit erről. Remélem, jól vagy! Remélem, olvasok még tőled jó kis kritikákat! M.S.

 
Jerico 2023.10.05 20:16
1

...és amúgy nem tudok én sem tiltani senkit.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:27
0

Hazudsz, kutya!!!

 
Jerico 2023.10.05 20:14
1

Milyen kiscsikó vagyok én neked, te kis ütődött? Saccra az apád lehetnék. A lájkolásokba ne menjünk bele, mert Okosmajom azaz Sabnock is több néven lájkolgat, és akadnak mások is. Örülnék, ha nem szólogatnál be, és picit több tisztelettel írnál másokról. Attól nem leszel vagány nagymenő, hogy „kiscsikózol”.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:09
0

Saccra a kutyám lehetnél!!!

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 10:51
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
OkosMajom 2023.10.08 08:30
0

Már elnézést, ki vagy te? Milyen Sabnock vagyok? Vak vagy? Nem látod, hogy milyen néven vagyok itt? Hagyjál már békén engem, ha megkérhetlek!!! Legközelebb jelentelek, ha még egyszer a nevemet a sz*rságaidhoz leírod!

 
Jerico 2023.10.08 16:09
1

Na ezért kéne leérettségizned. Szókincs, értelem, választékosság. Ezek hiányoznak az böffeneteidből. Iszonyú gyengék. 8 általános szint. :)

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:32
0

Ezt a kórházban diktálta a nővér ezeket a szavakat??? Az idehányásaidban írni sem tudsz, helyes kislány!!!

 
OkosMajom 2023.10.08 17:41
0

Jerikó, jelentve!

 
Jerico 2023.10.08 08:49
0

Hagyjuk már a színjátékot! Kb. mindenki vágja, hogy Marquis Sabnock név mellett nyár óta OkosMajom néven is írogatsz (meg még ki tudja, hány néven).

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:32
0

Számold össze, kislány!!! Na??? Te vagy 15-20... De te haver vagy a szerkikkel... :) Pacsi, kislány!!!

 
OkosMajom 2023.10.08 17:40
0

Jerikó, jelentve!

 
OkosMajom 2023.10.08 09:40
0

Mit beszélsz? Kopjál már le rólam!!! Tűnj el az aurámból!!! Ha ilyen okos vagy, miért nem vitted többre, miért itt töltöd az időd, miért nem a családoddal?

 
Jerico 2023.10.08 09:59
0

És te? Itt vagy napi 24 órában, okoska! :))) Nincs családod, barátnőd, fiúd?

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:33
0

Néha nekem is csak muterod van!!! Neked kislány? Nem kell kávé???

 
OkosMajom 2023.10.08 10:43
0

Oké, jelentelek!!!

 
Jerico 2023.10.08 12:45
0

Én is jelentem a gyűlöletkeltő, antiszemita szövegeidet is a Hírközlési Hatóság felé.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:34
0

Nem hogy írnál Vikinek, Brüsszelnek, Azunijónak, a vikingeknek, és a Dörmögő Dömötörnek!!! Már persze, ha tudsz írni!!!

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 14:52
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
F79 2023.10.03 23:05
1

Szia! Oké, így már összeállt bennem, miről is van szó. Köszi, remekül vagyok, remélhetőleg a jövő hónaptól újra tudom magam aktivizálni itt az oldalon is :) Te is jól vagy? Mostanában kevesebb kritikát látok Tőled, és listákat sem igazán.

 
OkosMajom 2023.10.03 14:07
1

Anno volt ilyen funkció.
Szerintem ma már csak a szerkik és „egyesek” tudnak. :)

 
OkosMajom 2023.10.01 07:46
1

Szia! Én sem, és nem is akarok, hiszen nem ezért írok néha... De nekem feltűnt, hogy nekem kb. 3-4 írásom jóvá sincs hagyva, kb. 3 napos „munka” termése, minden napra megvan a nap véleménye. De biztosan vannak mások is, akinek el sem olvassák a „kritikáját”, írását! Tehát akkor ötös lottó húzás 25 számból??? A kérdés költői inkább! :) Itt ismét a tisztelt szerkesztőknek kellene, hogy elmagyarázzák a „tutit!”

 
Master 2023.10.08 21:19
2

ez egyszerű. Mert sz@rul írsz. Ennyi.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:27
0

Anyád viszont jól pipázik!!!

 
Interfectorem Sabnock 2023.09.30 10:58
2

Engem is tiltogatott egy zseniális „kritikus”, igaz, a srác írni sem nagyon tud, de itt így is többszörös nap írása díjas!!! Hahahahaha... De gondolom a szerkesztők „haverja” lehet, mert nem tiltották a kb. 15-20 oldalát, és ő érdekes módon tudott is tiltani! Nem kell itt senkit és semmit sem komolyan venni! Ha van véleményed, írd le, max 4-5 ember elolvassa, egy-kettő lájkolja! :) Magadért írj, ne az oldal miatt! Ennyi!

 
Scriptor 2023.10.05 20:46
3

Bárkivel fogadok kerek 20 ezerbe, hogy OkosMajom, Discidium Mentis, Marquis Sabnock, Strandolós srác és Black damon mind ugyanaz a személy! :))))))

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:35
0

Fogadjunk, ánusz!!!

 
Master 2023.10.08 21:13
1

+ Demon Sabnock is ő. Tudathasadásos lehet az ipse? :)

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:36
0

Igen! Mint te, Jerikó, mint te, ezért kellene találkoznunk, egymás vállán sírni!!!

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:28
0

Változtatom a nevem, Jerikó, cserélj pelust, kislány!!! Ha már anyád meg apád eszet nem tudott adni!!!

 
Jerico 2023.10.08 18:33
2

Az hogy OkosMajom és a zsidózó Marquis Sabnock ugyanaz a személy az kb 100%! Ugyanaz a stílus ugyanazon filmes műfajokban szól hozzá ... stb. Miután nyáron beégett a zsidózásával létrehozta július végén az OkosMajom felhasználót. Érdekes, hogy azóta a Marquis Sabnock valahogy elhallgatott. Furcsa egybeesés. :) De volt/van más nick neve is: Strandolós srác és Black Demon illetve: Discidium Mentis. Ez mind ugyanaz a fickó.

 
Jerico 2023.10.08 14:16
0

Köztudott ez már. :)

 
Jerico 2023.10.05 20:18
0

15-20, nem inkább 100 oldalam van. :)))) Írni te sem tudsz, azzal remélem, tisztában vagy. Beszólogatás műfajban lehetsz max. díjazott. :)))

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:29
0

msx... Mi van kislány, vegyek neked egy új billentyűt??? Ha már csóri vagy!!!

 
OkosMajom 2023.10.08 15:17
1

Hát igen! A te 10-15 mondatos „böffeneteid” fantasztikusak! Olvass el egyet tőlem, és egyet tőled! Szinte ugyanaz! Ja, teljesen nem! DE engem nem érdekel, csak ne foglalkozz velem, keresd meg sabnokot, és írogassatok! A témát én lezártam, te azt gondolsz, amit akarsz, innentől kezdve számomra nem létezel!

 
Harper 2023.10.08 18:22
0

Jelentettem!

 
OkosMajom 2023.10.08 18:32
0
Az adminisztrátor törölte a hozzászólást.
 
Harper 2023.10.08 18:42
2

Magadból indulsz ki, kisöreg! A magam nevében jelentettem, amit írtál, és a békés többség nevében is, akik nagyon unják már, amit itt előadsz, és a kötekedéseidet. Akármi is az igazi nickneved. Tőlem lehet Sabnock, OkosMajom vagy Holle anyó is.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 20:32
0

Szevasz, Jercsike!!! Sokat pofázol, a sapkát rárántom arra a h*lye, de*ill fejedre!!! Nekem pofázz ge*ifejű, írástudatlan barlanglakó!!!

 
csd 2023.10.09 12:11
2

Tisztelt Demon Sabnock,

portálunkon több feljelentés érkezett más felhasználóktól, amelyekben becsmérlő magatartást tanúsítasz. Felületünkön igykszünk mindenki számára teret biztosítani a vélemény kifejtésére, ugyanakkor szeretnénk figyelmeztetni, hogy a jövőben nem tudjuk tolerálni mindezt, így az kizárással járhat az oldalunkról.

Megértésed köszönjük!
Üdvözlettel,
a Mafab.hu szerkesztősége

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:44
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
OkosMajom 2023.10.08 19:24
0

Tudathasadásos vagy, Jerikó!!!

 
Jerico 2023.10.08 20:53
3

Valamiféle pszichiáter kellene neked kisöreg, hogy önmagaddal beszélgetsz, mindig másik nick alatt. Van már vaníliaízű Thorazine is. :))) Kipróbálhatnád. :DDDD

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:37
0

Vagy feld*gom neked, kislány!!! Mindig mondtam, kannás borra ne ragasztózz!!!

 
OkosMajom 2023.10.08 18:31
0

Szia Jerikó 100! Jelentettem!

 
F79 2023.10.08 18:03
0

Van annak valami bája, amikor Mafab felhasználi vitatkoznak arról, hogy ki hogyan ír, és kit rejthetnek bizonyos felhasználónevek. Tudomásom szerint itt minden felhasználó amatőr (a profik a különböző filmes portálok fizetett alkalmazottai). Én úgy látom, hogy a Mafab – bizonyos keretek között – teret ad minden írásnak, éppen ezért érdemes a helyén kezelni a véleményeket és azok szerzőit (miután sikerült valamennyire kiismerni őket). Ami a több néven jelen lévő felhasználókat illeti, nem tudom, hogy erre van-e valami szabály, mert a Mafab jól elrejtette a felhasználási feltételeket. Legalábbis én nem találtam eddig, de ha valaki tud – akár a szerkesztők közül is – küldeni egy linket, akkor tudnánk, hogy mihez tartsuk magunkat (már az alapvető etikai normákon túl).

 
Jerico 2023.10.08 18:35
1

A kötekedés nem szép dolog, de most is Sabnock, akarom mondani OkosMajom kezdte. Nyáron zsidózott, most újra kötekszik. Azt csinálja, hogy két nickjével beszélget miközben áztat egy harmadik személyt. Jelen esetben engem.

 
F79 2023.10.09 21:15
1

Értem, és sajnálom, hogy idáig fajult ez a dolog. Ez a stílus egyikünkhöz sem méltó. Civil hivatásunkhoz legfőképpen...

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 19:30
0

Szevasz b*zikám!!! Itt vagyok egyedül, én vagyok Sabnock, most ezen a néven, de ha igényled, mint a lóf*szt, akkor visszaírom!!! Fejezd már be az ugatást, vagy tudod mit, kis vénember!!!??? Találkozzunk személyesen!!! Írj egy emil címet személyesen, és megmondom a nevem!!! Dumcsizzunk! Sőt, ha kell, elszaladok feléd is... Tudod, milyen jó egy baráti ölelés!!! Írjál Viktornak, brüsszelnek, a sábeszdekliseknek, a fa*omat sem érdekli!!! Itt vagyok, ide pofázz, ne másoknak, te ret*rdált sz*rdarab!!! Keresztül hugyo*lak, mint a hóembert, kisfiú!!! Legyél kemény, dobd az e-mailt!!! Sokat járok-kelek az országban, fehér kesztyűben viszek neked egy fincsi feketét!!!

 
Jerico 2023.10.08 20:55
3

Ilyen egy intelligens, művelt és kulturált ember. Ez az éned az igazi. Most azért nyomod itt ezt az alpári stílust, hogy bizonyítsd: két külön nicked van. Az egyik az OkosMajom, a kulturált és a Sabnock, a bunkó, alpári. Szánalmas ez a vergődés. Kiröhögteted magad. Kínos ez már, Karcsika. :)))))

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:05
0

Csillagom! Mindig egyenes fickó voltam! Te viszont egy besz*ri senki, írástudatlan ny*morék!!! Várom a e-mailedet, hogy kávézhassunk! Legyél már kemény kislány, írjál, ne itt ugass!

 
OkosMajom 2023.10.08 18:16
0

Ez nem vita sajnos, itt csak egy ember van, aki Jerikó, meg millió néven most pont engem talált meg! Leszarom a fickót, csak nem értem, miért nem mással foglalkozik? A lőtéri döglött kutyát nem érdekli, ez a faszi miket körmöl, neki van becsípődése!!! Szerintem azzal, hogy valakinek több személyisége van, a mafabosok nem foglalkoznak! Csak rólam kopna már le a száz nickjével!!! Pedig erre már régen van gyógyszer!!!

 
Jerico 2023.10.08 18:37
2

Nem én irogatok párbeszédeket a saját nickjeim között kedves Marquis Sabnock, OkosmMajom, Strandolós Srác, Black Demon és Discidium Mentis.

 
Scriptor 2023.10.08 16:48
3

Én olvastam tőled. Röhej, hogy még te oktatsz ki másokat, hogyan írjanak, amikor fogalmazni sem tudsz. Úgy írsz kábé, mint egy kisiskolás. Nulla szókincs, nincsenek összetett mondataid, nem koherens, amiket írsz. Förmedvények. Szerintem érettségid sincs. :)

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.08 20:30
0

Téged sem nevelt meg anyád a barlangban???
Velem keménykedjél!!! Honnan tudsz te valakiről valamit, te kis angusz??? Velem keménykedj!!! Most ettem, viszek neked csontot kisku*ya!!! Egyél valamit!!! Mondom, ide ugass sza*darab, ne annak, akinek semmi köze semmihez és senkihez!!! Remélem, felfogtad!

 
Scriptor 2023.10.08 21:06
1

Milyen Angusz, te szerencsétlen? Olvasni sem tudsz??? :DDD

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:06
0

Parancsolj, anguszjerikó???

 
Scriptor 2023.10.08 20:57
0

Milyen Angusz te szerencsétlen? Olvasni sem tudsz? :))))))))) :DDDD

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:30
0

Hívjalak ánusznak, kislány???

 
OkosMajom 2023.10.08 17:39
0

Jerikó, ez is jelentve!

 
Coyote 2023.10.08 17:43
2

Mi is jelentünk téged, Jerikó. :)

 
OkosMajom 2023.10.08 17:58
0

Jerikó, jelentve!

 
Jerico 2023.10.08 15:50
3

Még fogalmazni sem tudsz, annyira gyenge minden mondatod, hogy az kínos. És csak Zs kategóriás horrorokról írsz. A szövegeid összefüggéstelenek, nincs bennük kohézió.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:39
0

Fejedre esett egy szótár, kislány? Ejnye már, honnan ismersz ilyen szavakat, még a kaviárt is félrenyeltem!!! Hahahahahahaha...

 
Scriptor 2023.10.08 16:50
3

Marquis Sabnock alias OkosMajom a nagy kritikus szépíró... :)))))) Az év poénja. :DDD

 
Master 2023.10.08 21:17
3

Nagy gáz a csávó.
OkosMajom meg az összes Sabnock nick! Mi szükségét érezheti annak, hogy minden nicjke más-más „karakter” legyen. Kisebbségi komplexus, hogy többnek tűnjön? Valami ilyesmi lehet itt! :) Szánom már. Biztos van erre valami gyógymód (vagy doki).

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:06
0

Muterod szokott leápolni kiszacskó!!!

 
Jerico 2023.10.08 21:31
2

Az alpári gyűlölet-beszéde, amit következetesen tol az egyik nickjével (Sabnock) valamiféle belső bizonytalanságból eredhet. Az meg hogy izmozik és fenyeget illetve azzal jön hogy felkeresi a másikat odahaza, megveri meg ilyenek egyértelműen a kisebbségi komplexusra utalnak. Az ilyen kis szerencsétlenek többnyire éppen az ellenkezői a valóságban: jelentéktelen, gyengék, fizikailag is hüvelykmatyik. Sajnos elrontják a hangulatot. Gondolom mindenki unja már OkosMajmot mindegyik alpári változatával együtt. Nekem nem is az a bajom vele, hogy sok a nickje, hanem hogy a legtöbbje alpári és mocskos szájú. Gondolom így adja ki magából a tehetetlen frusztrációt. Pedig mindenki jobban járna ha vagy orvoshoz fordulna, vagy nyugtatót szedne.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:40
0

Gyűlöletbeszéd? Hú bakker!!! Mindjárt beállítasz itt a világok elpusztítójának!!! Ez nem videójáték, kislány, ez a valóság!!!

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:07
0

Várom a kávézást, kislány!!! Legyél már kemény, kishölgy!!!

 
Master 2023.10.08 21:37
2

Az ilyennek nincs annyi esze, hogy ezeket felfogja. OkosMajom vagy Sabnock egy frusztrált, iskolázatlan figura, aki valószínűleg nehezen viseli saját életét. Ennyi. Itt éli ki magát a szerencsétlen.

 
Interfectorem Sabnock 2023.10.09 18:08
0

És te, Jerikó??? Mennyi olvasatlan, gagyi blogod van, 0 követővel??? Mester, ne irkálj, keress meg!

 
OkosMajom 2023.10.08 17:38
0

Jerikó, ez is jelentve!

 
OkosMajom 2023.10.08 16:03
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.