Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Sword Art Online

(Sword Art Online)
Sword Art Online

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A történet főhőse Kirito aki szintén szerzett egyet a limitált kiadású SAO játékból, ámbár ő beta testerként már próbálhatta a játékot így sokkal tapasztaltabban állt neki mint társai. Elkezdődött a játék. Azonban felütötte a fejét a probléma. A játékból nem lehet kiszállni. Az SAO megalkotója tájékoztatja őket, hogy csak akkor hagyhatják el a játékot ha teljesítik mind a 100 szintet. Azonban ha valaki élete eléri a nullát, a való életben is meghal. Kitör a káosz. Majd szép lassan egyfajta rend alakul ki és elkezdődik Kiritoék kalandja.

2015. 06. 17. 00:31

Nagyon szép a grafika és a történet is igazán eredeti. Sokan szeretik az mmorpg játékokat így hát ezek közül ki ne vágyna arra, hogy személyesen beléphet egybe. Ez az anime meg adja számunkra ezt az érzést. A bent ragadás első pillanatban ijesztő lehet majd érdekessé válik.

2016. 01. 17. 01:12

Mivel imádom alapból az anime-ket és az ilyen online játékokat is ezért nem volt kérdéses egy percig sem, hogy az SAO is befog jönni. Nagyon érdekes elgondolása egy akár lehetséges jövőnek. Szerintem nem feltétlen butaság.

Kirito megváltoztatta a hajstílusát tüskésről átlagosra mivel Yui szerint nem kényelmes úgy rajta ülnie.

(beero88)

Kirito nem szerette az újhagymát addig amíg Asuna nem főzött neki.

(beero88)

Az SAO szerzője ugyanaz mint a híres Accel World-nek a szerzője.