10 dolog, amit utálok benned

10 Things I Hate About You

2023.11.14 Gamehun638

Egy kifejezetten jó tini-romantikus film. Korrekt szereplők. Egyszerű, limonádé film, ehhez való történettel. Bármikor újra tudom nézni.

Kissé bugyuta,csöpögős amerikai romantikus remekmű. :( talán az egyetlen pozitívum Heath Ledger.Sajnos nekem nem lesz kedvenc.teljesen tucatfilm,és fajtájában vannak sokkal jobbak.

2017.07.24 ArpiHajdu és Réci

Modern makrancos hölgy

Kamasz korom egyik kedvenc filmje. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy legalább százszor láttam, de ugyanolyan élvezetes újra és újra mai fejjel is. Egy modern kori Shakespeare feldolgozásról van szó (A makrancos hölgy), s mint ilyen ügyesen vegyíti be... Teljes kritika

2017.07.23 Deku

Elég érdekes film, de nekem kifejezetten tetszett ez a fajta humoros megközelítés. Természetesen romantika szintjén is nagyon jól megállja a helyét, Heath Ledger pedig kiváló volt.

2017.07.10 MP170506

Nagy kedvenc volt! Minden hétvégén ez volt a program. Nagyon jó poénok, aranyos történet, kiváló színészekkel. Heath Ledger-t már itt imádtam!!

2019.05.17 Ms. Akárki

Heath Ledger legjobb tinivígjátéka. Tipikus romantikus film amiben az eszes lány végül csak beleszeret a suli rosszfiújába, akiről végül kiderül, hogy nem is rossz. Sémás az egész film, de valahogy nagyon szórakoztató ezzel a zseniális szereplőgárdával.

2018.01.31 diumiu

Emlékszem ez volt az első film amelyben láttam Heath Ledger-t. Örök emlék marad, azt hiszem egyből nagy kedvencem lett. A film maga tetszett, abban a tini korszakomban meg pláne de mostanság is nagyon szívesen újranézem. Örülök, hogy Joseph Gordon-Le... Több

2018.03.18 hackerjulcsi

Elbűvölő, könnyed, humoros, romantikus film. Számomra nem volt emlékezetes sem az alakítás, sem a történet, viszont egyszer mindenképpen ad egy bizonyos filmélményt az embernek.

2019.01.18 Bizsu82

Vígjáték kategóriában az egyik kedvencem. Nagyon jól alakítanak a fiatal színészek benne. Vicces és magával ragadó, tényleg jók a poénok és érzelmileg is megfogó.

2016.02.14 doroffee

Az egyik legjobb valah készült tinifilm. Már az is pluszpontot érdemel, hogy ilyen ötletes módon fel tudták dolgozni a '90-es évek amerikai tinivilágába ültetve a Makrancos Kata-sztorit anélkül, hogy bárhol kilógna vagy furán venné ki magát. A poénok... Több

2015.05.02 Brigusz724

Amikor meghallom ezt a filmet, mindig az jut eszembe, hogy ebben láttam először Heath Ledger-t, és még nem tudtam, akkor, hogy már nem él. Annyira szomorú, hiszen mint ebben és a többi filmjében is bebizonyította, hogy milyen sokféle szerepet el tud játszani hitelesen. Szomorú, hogy egy ilyen jó színészt vesztett a világ.

2017.01.29 Olivér Rózsa

Szerintem a 20.század legjobb tinédzser filmje. Egyszerű könnyed történet de mégis nagyon sokat lehet rajta nevetni és mosolyogni. Mindenkinek tudom ajánlani 5/5

2015.11.02 Niki18

nagyon aranyos vígjáték. Szeretem benne a zenéket és a karaktereket is nagyon. Igazán vicces film. Heath Ledger nagyon jó benne. Ajánlom a romantikus vígjátékok kedvelőinek

2018.07.07 oneminute

Tini lánykáknak való romi történet. Egyszer meg lehet nézni, de többször nem érdemes. Tini lánykák nyüglődése apuval. :)