2016.08.13 tvmérnök

Nem lenne rossz , ha kicsit igényesebben és valóságosabban lennének meganimálva az egyes jelenetek. Mert alapjában a történet jó, a csatajalenetek is jók lennének , a szereplőkkel sincs baj . Csak hitelesebb lenne.

2016.02.09 norbi0102

Imádom ezt a filmet. A látványvilág fantasztikus, a karakterek is a helyén vannak. A történet is tetszik, tökéletes film! A szinkront leszámítva, az borzalom, de ez nem a film hibája.

2015.03.08 Rayman102

Nem lenne rossz film, de nekem valahogy ez a fajta felvétel a filmhez nem tetszik . Számomra szokatlan,furcsa. A harcjelenetek viszont jók voltak.

2015.06.30 Prücsök

Valamiért ez a film számomra maga a tökély! Nekem nagyon tetszett benne minden, a látvány, a történet, a szereplők! Kiváló, magával ragadó film! ÖTÖS, más nem is lehetne!

2017.01.01 Lost Silver Book

Jó csatajelenetek, gusztustalan férfiakkal. A valóságtól teljesen elrugaszkodva, csak szösszenetnyi valós dolgokkal. De ha másra nem is, hááát, arra jó volt a film, hogy a magyar Youtube ezután ne az "Én vagyok a kis tehén" nótát dúdoltassa a magyaro... Több

2015.06.03 Skarsh

A 300 az egyik talán legelcsépeltebb iskolákban tanított történelmi ütközet megfilmesített verziója. Az akciójelenetek nagyon jól meg vannak csinálva, elképesztő látványvilággal bír. Persze a történetet mindannyian ismerjük, tudjuk a film végét is, e... Több

2016.04.17 nagyniki987

Kegyetlenül jó film és nagyon látványos. Hiteles és megrázó, teljesen beleéltem magam. Moziban még nagyobb élmény lehet, mert sok a látványos és megindító jelenet. Gerard Butler maximálisan jó Leonidas szerepében.

2016.02.23 anita9215

Nekem ez a film valahogy sose volt a kedvencem. Egyszer nézhető de semmi maradandót nem alkotott számomra. Egyéni ízlés kérdése persze, de nekem nem jött be amit nyújtott. A színészek játéka egész kedvelhető csak maga a sztori volt egészen lapos. Ez most nem jött be.

2015.11.18 Regi82

Ez egy kiváló film,nagyon szeretem. A film tele van látványos jelenetekkel és remek képi világgal. A színészek választása is remek. Kicsit a spártai katonák ruhája lehetett volna hitelesebb is. A film története is szuper,a történelem ihlette.

2016.04.20 Kate Rainbow

Nagyon durva ez a film. Borzasztó látványosra sikerült. Nagyon tetszett. Nagyon együtt tudtam élni a történettel, és a végére nagyon el is szomorodtam, mert elég lehangoló volt, de mondjuk nem is lehet más ha már egyszer a történelmet dolgozta fel. Igazán hatott rám.

2015.06.16 AESB

Hihetetlenül jó film! A történet nagyon jó, a látványvilága kiváló, a színészek is. Gerard Butler nagyon jót alakít. Egyedül a szinkronnal nem vagyok kibékülve!!

2015.10.05 Siriusalias

Semmiképpen se magyarul nézd meg a filmet hogyha jó élményt akarsz, Gerard Butler sokkal jobban átjön a saját hangján, és a szöveg is jobb benne. Egy képregényként előadott történelmi eseményt örökít meg a film, ha nem próbálod nagyon analizálni a filmet csak leülsz és nézed, jó élményt fogsz kapni, jó szórakozást!

2016.02.07 bviki

Nagyon jó történelmi film! Persze nem a szó szerinti hitelességre gondolok. Remek szereplők, Gerard Butlerre nagyon illik a szerep és a felesége is jó karakter. Két erős szerep. Tele jó harcokkal.

2015.03.20 zsuzsa

Nagyon tetszett ez a film, mert a számítógépes részek nem gagyik, nagyon jól meg vannak csinálva, illetve az is tetszett, hogy a sok harc mellett nem törpül el az érzelmi rész sem. Jól összerakott alkotás.