A bambanő

Never Been Kissed

2017.12.24 indingo

Helyes és könnyed amerikai romantikus filmecske, bár néhol kicsit szirupos. A története kiszámítható, de kedvelhető. Drew Barrymore alakítása is elég jó.

2016.02.15 doroffee

Kedves, aranyos, poénos film, jól hozza az enshe paródiáját a tinifilmeknek. Attól függetlenül láttam mát jobbat is a kategóriájában, nem hagyott bennem túl mély nyomot.

2016.02.20 Adepto

Aranyos, kedves vígjáték, amely könnyed szórakozást nyújt amellett, hogy egy picit elgondolkodtat. Nem mondom, hogy kategóriájában nem láttam jobbat, de Drew Barrymore annyira lazán játssza el Josiet, hogy ha látom, hogy lesz a TV-ben tuti megnézem, mert tudom, hogy kikapcsol.

2015.04.28 Zsofi821

Romantikus komédia, egyszerre vicces és abszurd. Barrymore és a mellékszereplő Jessica Alba karaktere is emlékezetes marad számomra. Ajánlom mindenkinek ezt a minőségi vígjátékot.

2015.11.22 Jozzsef

Nem volt rossz film,de láttam jobb romantikus vígjátékot is.Elég idegesítő volt,hogy már mennyirre béna ez a nő azért az már látszott,hogy színészkedés.A poénok is nagyon gyengék.

2015.07.23 Bekmeli

Könnyed, kellemes , de kissé sablonos romanikus vígjáték, ami egyszer nézhető, egyszeri nézésre valóban szórakoztató, de nem egy sokat mondó film! Könnyed, nem agyalós estére kiváló!