A Bélier család

La famille Bélier

2015.10.20 Pillcsi

Ilyen jó vígjátékot már nagyon rég láttam! Nem erőltetett poénokból áll, mint az amerikai tucatfilmek, hanem nagyon jó a szövege, szakadtam a röhögéstől és ahhoz képest,hogy nem túl ismert színészek játszanak a filmben jól alakítják a szerepüket.

2016.07.31 Fanni11

Ez a film nem egy szombat esti röhögös film, de attól még egy remek film és a story remekül!

2017.01.07 des.tiny59

Erős közepes szintet hoz, de azt tartja is. Nem mondom, hogy mindig emlékezni fogok rá de nem is szörnyedtem el a film végén. Masszív módon tartja az erős közepes szintet ami lássuk be nem teszi feledhetetlenné a dolgot. Ennél fogva max hármast kaphat tőlem.

2015.07.23 Bekmeli

Szeretem a francia vígjátékokat és ez is egy kellemes, jó humorú szórakoztató filmre sikerült. Moziban láttuk , élményt nyújtott. A színészek alakítása tetszett, amerikai sablonos vígjátékok után még felemelőbb volt!

2016.11.13 kucsera

Én olyan értettem is nem is.szerettem is nem is.eléggé megosztott a film.furi volt.

2016.01.26 Eszti

Nem volt rossz.Szórakoztam ezeken a béna szülőkön de a gyerekek idegesítettek.Néhol untam de voltak benne jó kis vicces jelenetek.Karin volt a kedvencem,ő játszotta legjobban a szerepét.

2016.07.06 online91

Néha nincs szükség autós üldözésekre, szuper mega csavarra, vagy fantasztikus teremtményekre. Néha csak egy szívmelengető filmre van szükségünk, mint ez. Egy kedves film amit nézz meg a családoddal, pároddal vagy barátokkal. Van benne romantika, vicc és egy remek befejezés. Hagyd, hogy elvarázsoljon Louane Emera csodás hangja.

2018.02.27 aron

Gyönyörű...film a kitartásról,összetartásról,egyszerűen csodálatos!Megkönnyeztem!